Hitman HD Trilogy (2013) XBOX360-COMPLEXOPIS:


29 stycznia 2013 ( światowa data premiery )
01 lutego 2013 ( data wydania w Polsce )
01 lutego 2013 ( Europejska premiera PAL )
29 stycznia 2013 ( premiera w USA NTSC )
IO Interactive producent
Square-Enix / Eidos wydawca
Cenega Poland wydawca PL


Wydana w 2013 roku Hitman HD Trilogy stanowi zestawienie trzech gier z uniwersum najlepszego, płatnego zabójcy na świecie. W skład zestawu wchodzi wydany w 2002 roku Hitman: Silent Assassin, Hitman: Contracts z roku 2004 oraz Hitman: Blood Money z roku 2006. Edycja ta ukazała się na konsolach Xbox360 i Playstation 3 w dwóch wersjach – podstawowej oraz limitowanej, z artbookiem prezentującym 22 kluczowe i ikoniczne momenty ze wszystkich części.


Seria Hitman opowiada historię 47 – pozbawionego bujnej czupryny właściciela tatuażu z kodem kreskowym na potylicy, będącego w istocie eksperymentem genetycznym. Sztucznie stworzony bohater gry jest również najlepszym, płatnym zabójcą na świecie, dostarczając swoim zleceniodawcom perfekcję w czystej postaci. Zatrudniony w Agencji podróżuje po całym globie, by eliminować zlecane mu cele - dona sycylijskiej mafii, szefa chińskiej Triady czy właściciela zrujnowanego, wesołego miasteczka. Niemniej, historia zawsze okazuje się mieć również i drugie dno, gdzie w trakcie zleconych misji konieczna okazuje się również walka 47 o własne życie. W Silent Assassin, zabójca idealny starając się pomóc porwanemu przez włoską mafię ojcu Emilio Vittorio, w wyniku swoich działań nastąpi na odcisk wpływowym i niebezpiecznym ludziom, świadomym renomy, jaką wypracował sobie w swoim fachu. Szybko okazuje się, że porwany duchowny jest jedynie przynętą w grze, której główną stawką jest sam Hitman. Contracts zaś do zupełnie inne podejście do tematu – protagonistę serii spotykamy w momencie, gdy z raną postrzałową wtacza się do swojego hotelowego mieszkania. Od tej pory towarzyszyć mu będą liczne halucynacje i retrospekcje z misji, które odbył. Każde wspomnienie 47 to osobne zlecenie, w którym weźmiemy już udział osobiście. Poza nowymi i nieznanymi jeszcze zadaniami, charakterystycznym elementem tej odsłony są odświeżone wersje misji z poprzednich części, w tym nieobecnej w HD Trilogy pierwszej gry w rodzinie, Codename 47. W Hitman: Blood Money, protagonista gry stanie naprzeciw największemu zagrożeniu w swojej karierze – depczącemu mu po piętach byłemu dyrektorowi FBI, Alexandrowi Elandowi Cayne, posiadającemu obsesję na punkcie schwytania i pokazania światu miejskiej legendy, jaką stał się 47.


W temacie rozgrywki, seria Hitman to uznana przez graczy i recenzentów na całym świecie trzecioosobowa skradanka z elementami akcji. Przed każdym zadaniem wybieramy niezbędne do wypełnienia misji wyposażenie w postaci broni palnej, chloroformu służącego do usypiania przeciwników, zdalnie detonowanych bomb czy charakterystycznej dla serii garoty – cienkiej linki służącej do szybkiego i bezszelestnego duszenia przeciwników. Wyjątkiem jest tutaj Contracts, który w wyniku odgórnych założeń nie daje nam dostępu do odblokowywanego wraz z postępami w grze arsenału. Przed samą akcją możliwe jest również przejrzenie mapy terenu, po którym dane nam będzie się poruszać, obejrzenie zdjęcia celu i zapoznanie się z kluczowymi dla powodzenia misji informacjami. Detal jakim jest wskazówka, iż nasz cel często stołuje się w lokalnej restauracji, ułatwić może nam drogę do wypełnienia misji, chociaż samo planowanie i rozpracowanie idealnego sposobu realizacji zadania jest już kwestią powolnego analizowania otoczenia i zachowań postaci niezależnych w samej rozgrywce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by za pomocą karabinu maszynowego bądź strzelby wybić wszystkich strażników w okolicy, ale to właśnie cichy sposób działania i eliminacja jedynie wyznaczonego celu, najlepiej w sposób przypominający wypadek, stanowi kwintesencję i źródło największej zabawy w serii. Nie wzbudzające podejrzeń poruszanie się po okolicy dostępne jest dzięki swoistej wizytówce produkcji, czyli możliwości przebrania się za dowolną napotkaną postać. Na usunięcie uśpionego bądź wyeliminowanego delikwenta z widocznych miejsc pozwoli system fizyki ragdoll, na bieżąco obliczający zachowanie targanego przez 47 ciała. Żadna z części nie posiada trybu multiplayer.
INFO:


Hitman HD Trilogy XBOX360-COMPLEX
Region : Region Free
Languages: English
Size : 1 DVD
Genre : Action
Platform : XBOX 360
Date : 01-2013
DOWNLOAD:
Linki zamienne


Kod:
http://egofiles.com/Bty0fMX5E2MPmUxh/Hitman.HD.part1.rar
http://egofiles.com/EyPaHesSmdRSTwxK/Hitman.HD.part2.rar
http://egofiles.com/SdGiSZE846kCnXLb/Hitman.HD.part3.rar
http://egofiles.com/J1LeFUMoDrNnSAxA/Hitman.HD.part4.rar
http://egofiles.com/BtXL0n4MiuT6fdTN/Hitman.HD.part5.rar
http://egofiles.com/MgFCTnb6XZW4iXik/Hitman.HD.part6.rar
http://egofiles.com/IRL1afAfPP6xXIsT/Hitman.HD.part7.rar
http://egofiles.com/5e3Hh9bN31xDeKRm/Hitman.HD.part8.rar
Kod:
http://download.hellshare.pl/hitman-hd-part1-rar/11208612/
http://download.hellshare.pl/hitman-hd-part2-rar/11208607/
http://download.hellshare.pl/hitman-hd-part3-rar/11208629/
http://download.hellshare.pl/hitman-hd-part4-rar/11208625/
http://download.hellshare.pl/hitman-hd-part5-rar/11208646/
http://download.hellshare.pl/hitman-hd-part6-rar/11208651/
http://download.hellshare.pl/hitman-hd-part7-rar/11208675/
http://download.hellshare.pl/hitman-hd-part8-rar/11208657/
Kod:
http://catshare.net/MNEHA4tqM9yLuw9p/Hitman.HD.part1.rar
http://catshare.net/WQxRn1TQqZ3wh5Je/Hitman.HD.part2.rar
http://catshare.net/T7TOLpsp6DQetLxU/Hitman.HD.part3.rar
http://catshare.net/SwTcax6vCG7PMx2D/Hitman.HD.part4.rar
http://catshare.net/32bA2hPykHXfl8G5/Hitman.HD.part5.rar
http://catshare.net/qvfxFA0dL95wrP5g/Hitman.HD.part6.rar
http://catshare.net/Zghj5QdKcMFYA4R9/Hitman.HD.part7.rar
http://catshare.net/lLczO8mBkxWgYADW/Hitman.HD.part8.rar
HASŁO:


upload