Worms_Collection_PS3*STRiKEOPIS:


Worms Collection to zestaw trzech wydanych wcześniej gier o zwariowanych robakach: Worms, Worms 2: Armageddon i Worms Ultimate Mayhem oraz paczki sześciu dodatków DLC. Worms jest serią gier zręcznościowo*strategicznych, gdzie w turach ścierają się ze sobą niewielkie drużyny tytułowych robaków. Odpowiedzialne za inwazję tych małych, wszędobylskich stworzeń, jest studio Team 17.


Sprawdzona formuła rozgrywki od lat pozostaje niezmienna. Gracze prowadzą kilkuosobową drużynę robaków i na zmianę starają się wykończyć zespół przeciwnika. Do wykorzystania dostajemy cały arsenał zwariowanych broni: od zwykłych kijów, strzelb i granatów, po latającą super*owcę, wybuchowe banany czy staruszkę z bombą zegarową. Każdy robal określony jest liczbą odpowiadającą jego ilości zdrowia – gdy dojdzie ona do zera, ginie. Oponenta równie dobrze można zabić wrzucając go do wody. Bitwy toczą się na kolorowych, ulegających zniszczeniu planszach. Oprócz korzystania z zestawu gotowych poziomów, możemy tworzyć je sami. Modyfikować da się też wygląd naszych podopiecznych oraz zasady rozgrywki – ustalając czas trwania tur, dostępne rodzaje broni, ilość zdrowia itp.


Worms to gra, która dała początek serii. Zadebiutowała w 1995 roku na PC, a w 2007 roku trafiła również na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz platformy obsługujące iOS. To ona przedstawiła światu turowe walki robaków na dwuwymiarowych planszach.


Worms 2: Armageddon pojawił się w 2009 roku jako kontynuacja Worms: Armageddon z 1997. Odsłona ta wprowadziła, między innymi, nowe tryby rozgrywki, kilka rodzajów broni i garść technicznych usprawnień.


Worms Ultimate Mayhem to z kolei kompilacja dwóch gier: Worms 3D i Worms 4: Totalna Rozwałka. Największą zmianą w stosunku do poprzedniczek jest w pełni trójwymiarowa grafika. Trzeci wymiar znacząco zmodyfikował rozgrywkę, jako że robaki zaczęły się poruszać po mapach z pełną swobodą, a nie tylko w prawo i w lewo. Pojawia się tu również sporo elementów dostosowania wyglądu członków naszej drużyny.


We wszystkich częściach gry znajdziemy tryb dla pojedynczego gracza z kilkunastoma misjami o zróżnicowanych celach, a także, co ważniejsze – tryb multiplayer. Walczyć ze sobą może do czterech graczy, czy to przy jednym ekranie, czy przez Internet.
INFO:


Game.....:Worms Collection
Lang..... ENG
Origin...AL/EUR
Source.....:BluRay
Released.:21/9 * 2012
Format.....:RAR
Platform.laystation3
Publisher:Team 17
Ripped.....:NOTHING.
requires 4.21
DOWNLOAD:
Linki zamienne


Kod:
http://egofiles.com/X3TMwIhaEJmL3JPF/Worms_Collection_PS3*STRiKE.part1.rar
http://egofiles.com/TZylm1oZ2fwB3xou/Worms_Collection_PS3*STRiKE.part2.rar
Kod:
http://download.hellshare.pl/worms*collection*ps3*strike*part1*rar/10710035/
http://download.hellshare.pl/worms*collection*ps3*strike*part2*rar/10710032/
Kod:
http://uploaded.net/file/gbjp9hxa/Worms_Collection_PS3*STRiKE.part1.rar
http://uploaded.net/file/mcg4ad3c/Worms_Collection_PS3*STRiKE.part2.rar
Kod:
http://catshare.net/0mkL3zh6CN6odoxz/Worms_Collection_PS3*STRiKE.part1.rar
http://catshare.net/ejMnuBOH6LLZ3YhT/Worms_Collection_PS3*STRiKE.part2.rar
HASŁO:


upload