Oddworld.Munchs.Oddysey.HD.PSN.PS3*DUPLEXOPIS:


Oddworld: Munch’s Oddysee wchodzi w skład serii Oddworld debiutującej za czasów panowania pierwszego PlayStation. O ile dwie początkowe części były dwuwymiarowymi platformówkami ze sporą ilością główkowania, tak omawiana pozycja przenosi nas do w pełni trójwymiarowego świata. Mimo to niezmiennie mamy do czynienia z niezwykle ciekawym i oryginalnym uniwersum zamieszkałym przez dziwacznych Mudokonów i Glukkonów.
Pierwsze skrzypce w opowiadanej historii oprócz znanego już Abe’a odgrywa niejaki Munch – ostatni przedstawiciel ginącego gatunku Gabbitów, próbujący walczyć o przetrwanie swojej rasy. Jego zadaniem jest odzyskanie jaj swoich „braci” i wysiedzenie ich, aby Gabbici mieli szansę przetrwać dłużej na tym świecie. Jego misja nie jest łatwa tym bardziej, że wszyscy na niego polują, a sam porusza się na wózku inwalidzkim. Pomaga mu jednak wspomniany Abe – znany z poprzednich odsłon przedstawiciel rasy Mudokonów.
Jak nietrudno się domyśleć, dwójka bohaterów jest w pełni grywalna i odpowiednia współpraca między nimi często bywa kluczowa w pokonywaniu poszczególnych etapów. Rozgrywka stanowi połączenie platformówki z przygodówką i elementami logicznymi. W związku z tym często musimy radzić sobie z różnego rodzaju zagadkami, których rozwiązanie zazwyczaj prowadzi do celu, jakim jest portal umożliwiający przeniesienie do następnego poziomu. W każdej chwili możemy przełączać się między dwiema postaciami, naprzemiennie wykorzystując ich odmienne umiejętności.
Gra pierwotnie została wydana na pierwszego Xboksa, a dopiero po kilku latach przeniesiono ją na konsolę PlayStation 3. Z tego względu grafika tej pozycji nie prezentuje się szczególnie olśniewająco, a w dodatku poszczególne krainy po jakimś czasie zdają się być podobne do siebie. Nie zmienia to jednak faktu, że wirtualny świat ma swój zapadający w pamięć klimat zachęcający do powrotu w to miejsce. Pecetowa reedycja charakteryzuje się podwyższoną rozdzielczością i nieco poprawionymi teksturami.
INFO:


Date : 12*2012
Languages: English
Platform : PS3 PSN
Genre : Action

Notes:
~~~~~~


DUPLEX is back with another hot PSN game

1) Inst*** the game .pkg from XMB as usual
2) Inst*** our crack .pkg from XMB as usual
3) play from XMB
DOWNLOAD:
Linki zamienne


Kod:
http://egofiles.com/ZfoC2Kh6a3lUtG8e/OMOHD.part1.rar
http://egofiles.com/mF15XBG7I9nW6Bk2/OMOHD.part2.rar
Kod:
http://download.hellshare.pl/omohd*part1*rar/10538949/
http://download.hellshare.pl/omohd*part2*rar/10538940/
Kod:
http://uploaded.net/file/sn3z4t52/OMOHD.part1.rar
http://uploaded.net/file/to9bdr29/OMOHD.part2.rar
HASŁO:


upload