Penguins of Madagascar Dr.Blowhole Returns - ABSTRAKT (PAL)(CFW 3.55)OPIS:


Gra jest platformową zręcznościówką, przeplataną od czasu do czasu wyzwaniami wymagającymi logicznego pomyślunku. Twórcy przygotowali trzy epizody mające udawać odcinki serialu Nickelodeon, które łączą się ze sobą w spójną historię. Naszym głównym zadaniem jest powstrzymanie złowieszczego Dr Blowhole’a - delfina opętanego planami dominacji nad światem. Podczas rozgrywki przejmujemy kontrolę nad doskonale znanym z filmowego pierwowzoru oddziałem wojowniczych pingwinów i wyruszymy powstrzymać nadciągające zagrożenie. Na naszej drodze odwiedzimy kilka znajomych lokacji i spotkamy wielu starych znajomych, wśród których znajdziemy między innymi Króla Juliana i Mauricego.


Kluczem do sukcesu operacji jest umiejętne wykorzystanie zróżnicowanych umiejętności naszej drużyny. Skipper specjalizuje się w strategicznym myśleniu, Kowalski potrafi stworzyć wiele przydatnych wynalazków, Rico odpowiada za ładunki wybuchowe, a Szeregowy może poszczycić się wybitnymi zdolnościami manewru. Do najczęstszych zadań naszej ekipy należy między innymi odbijanie przyjaciół i pokonywanie najeżonych przeszkodami lokacji. Regularne poziomy przeplatane są pomysłowymi minigrami, jak Julien’s Dance Party” czy „Mort Bowling”.


Oprawa graficzna tytułu przygotowana została z myślą o najmłodszych odbiorcach gry - stąd ciepła paleta barw i czytelność grafiki.
INFO:


Region: PAL
Languages: English
Platform: Ps3
Genre: Puzzle
Released: ABSTRAKT
Size: 2,39 GB
Game ID: BLES-01219
Playable: Kmeaw 3.55
DOWNLOAD:
Linki zamienne


Kod:
http://egofiles.com/T7HetjfFliiemf8X/P3.Pe.O.Ma.Dr.Bl.Re.part1.rar
http://egofiles.com/eYYSIJOGxAl51EpU/P3.Pe.O.Ma.Dr.Bl.Re.part2.rar
http://egofiles.com/zKspO9t36J0WIBID/P3.Pe.O.Ma.Dr.Bl.Re.part3.rar
Kod:
http://download.hellshare.pl/p3-pe-o-ma-dr-bl-re-part1-rar/10449040/
http://download.hellshare.pl/p3-pe-o-ma-dr-bl-re-part2-rar/10449037/
http://download.hellshare.pl/p3-pe-o-ma-dr-bl-re-part3-rar/10448984/
Kod:
http://uploaded.net/file/q0g8r2lj/P3.Pe.O.Ma.Dr.Bl.Re.part1.rar
http://uploaded.net/file/mzqf8hv4/P3.Pe.O.Ma.Dr.Bl.Re.part2.rar
http://uploaded.net/file/gktj57wm/P3.Pe.O.Ma.Dr.Bl.Re.part3.rar

HASŁO:


upload