Call of Juarez The Cartel - ABSTRAKT (PAL)(CFW 3.55)OPIS:


Po sukcesie dwóch wcześniejszych gier z serii Call of Juarez wrocławskie studio Techland stanęło przed poważnym dylematem, w jakim kierunku rozwijać swoją najlepszą markę. Ostatecznie zdecydowano się odejść od klasycznej kowbojskiej konwencji na rzecz współczesnego westernu. Wykorzystano przy tym wiele sprawdzonych rozwiązań z poprzednich odsłon serii, wzbogacając je o nowe opcje m.in. w trybie zabawy multiplayer.


Fabuła Call of Juarez: The Cartel koncentruje się wokół zmagań z tytułowym kartelem narkotykowym. Po tym jak przestępcy dokonują krwawego zamachu bombowego na jeden z należących do amerykańskich organów ścigania budynków, władze dochodzą do przekonania, że mafii udało się zinfiltrować federalne agencje. Do walki z bossami narkotykowego półświatka powołana zostaje specjalna jednostka. W jej skład wchodzą: Kim Evans (agentka FBI, była członkini ulicznego gangu), Eddie Guerra (uzależniony od hazardu funkcjonariusz DEA) oraz Ben McCall (twardy glina z Los Angeles, potomek Raya McCalla - bohatera gry Call of Juarez).


Zadaniem tria stróżów prawa jest schwytanie przywódcy niebezpiecznego kartelu. Podążając jego tropem bohaterowie gry przemierzają Kalifornię, Arizonę i Nowy Meksyk, by dotrzeć do tytułowego Juarez w Meksyku. Każdy z nich ma przy tym własne motywy działania i problemy, z którymi musi się zmierzyć. Dzięki temu wcielając się w różnych bohaterów gracze mają okazję zobaczyć historię w nieco innym świetle. Różne są też zakończenia gry.


Misje, składające się na kampanię główną, cechują się dużą różnorodnością - od policyjnych nalotów, poprzez ochronę świadków i zadania pod przykrywką, a na samochodowych pościgach skończywszy. Jak przystało na FPS w westernowej stylistyce, twórcy Call of Juarez: The Cartel postarali się o odpowiednio duży arsenał dostępnej broni palnej, wśród której są m.in. pistolety, karabiny maszynowe, karabiny snajperskie, a nawet pociski przeciwlotnicze. Nie zabrakło również walk na pięści oraz możliwości stawiania zasłony z ognia i flankowania przeciwników, korzystania z trybu koncentracji (powodującego spowolnienie czasu) czy efektownego oczyszczania pomieszczeń z wrogów.


Przed przystąpieniem do kampanii musimy wybrać jednego z 3 bohaterów, którego poczynaniami pokierujemy do samego końca zabawy. Losy poszczególnych postaci będą krzyżować się podczas misji, dzięki czemu będziemy mogli wziąć udział w wydarzeniach, obserwując je z różnych punktów widzenia. Całą przygodę przedstawioną w grze można przejść w trzyosobowym trybie kooperacji. Ponadto, w The Cartel znajduje się tryb współzawodnictwa, w którym gracze zostają podzieleni na dwie drużyny: policjantów i gangsterów.
INFO:


Region: PAL
Languages: English German French Spanish Italian Russian
Platform: Ps3
Genre: FPS
Released: ABSTRAKT
Size: 5,41 GB
Game ID: BLES-01352
Playable: Kmeaw 3.55
DOWNLOAD:
Linki zamienne


Kod:
http://egofiles.com/bynrit9fE1toID8j/P3.Ca.O.Ju.T.Ca.part1.rar
http://egofiles.com/Y5ZalXK8ET3uPcms/P3.Ca.O.Ju.T.Ca.part2.rar
http://egofiles.com/HFUnk9sXnBNo2Sif/P3.Ca.O.Ju.T.Ca.part3.rar
http://egofiles.com/U7rgOU7iTfew0Seu/P3.Ca.O.Ju.T.Ca.part4.rar
http://egofiles.com/rykjDjM0tTmJfXg9/P3.Ca.O.Ju.T.Ca.part5.rar
http://egofiles.com/X6E3n5wmmbLA1ORB/P3.Ca.O.Ju.T.Ca.part6.rar
Kod:
http://download.hellshare.pl/p3-ca-o-ju-t-ca-part1-rar/10373387/
http://download.hellshare.pl/p3-ca-o-ju-t-ca-part2-rar/10373388/
http://download.hellshare.pl/p3-ca-o-ju-t-ca-part3-rar/10373377/
http://download.hellshare.pl/p3-ca-o-ju-t-ca-part4-rar/10373375/
http://download.hellshare.pl/p3-ca-o-ju-t-ca-part5-rar/10373389/
http://download.hellshare.pl/p3-ca-o-ju-t-ca-part6-rar/10373393/
Kod:
http://uploaded.net/file/r6gvboue/P3.Ca.O.Ju.T.Ca.part1.rar
http://uploaded.net/file/b53yc9vh/P3.Ca.O.Ju.T.Ca.part2.rar
http://uploaded.net/file/ursqmn7n/P3.Ca.O.Ju.T.Ca.part3.rar
http://uploaded.net/file/7tv9i9rl/P3.Ca.O.Ju.T.Ca.part4.rar
http://uploaded.net/file/1onxhfpb/P3.Ca.O.Ju.T.Ca.part5.rar
http://uploaded.net/file/ctflnjwc/P3.Ca.O.Ju.T.Ca.part6.rar
HASŁO:


upload