The.Walking.Dead.Episode.1-5.PSN.PS3-DUPLEXOPIS:


The Walking Dead to gra przygodowa autorstwa studia Telltale Games, znanego z epizodycznych produkcji takich jak Sam and Max, Wallace and Gromit, Tales of Monkey Island, Back to the Future oraz Jurassic Park. Całość bazuje na licencji wielokrotnie nagradzanej serii komiksowej stworzonej przez Roberta Kirkmana, wydawanej w naszym kraju pod tytułem Żywe Trupy.


Głównym bohaterem The Walking Dead jest Lee Everett. Akcja gry rozpoczyna się w momencie wybuchu apokalipsy zombie, w czasie, gdy Rick Grimes (bohater komiksowego pierwowzoru) zapada w śpiączkę. Kiedy infekcja rozpoczyna swoje krwawe żniwa, Lee siedzi skuty na tylnym siedzeniu radiowozu. Został aresztowany, bo zamordował człowieka, który sypiał z jego żoną. Autorzy postanowili przedstawić perypetie zupełnie nowej grupy osób, a główną inspiracją w procesie tworzenia gry jest dzieło Roberta Kirkmana, które jest traktowane przez deweloperów jako kanoniczna wersja historii. Gracze mogą odwiedzić miejsca i spotkać postacie znane z kadrów komiksu oraz dowiedzieć się o nich dodatkowych informacji. Gra została podzielona na pięć epizodów, a ukończenie każdego z nich zajmuje średnio około dwóch godzin.


Zabawa polega głównie na zwiedzaniu lokacji, prowadzeniu rozmów, zbieraniu przedmiotów i rozwiązywaniu zagadek. Od czasu do czasu pojawiają się również proste sekwencje zręcznościowe, ale warto zaznaczyć, że QTE (quick time events) nie grają tak ważnej roli w rozgrywce, jak to miało miejsce w poprzedniej produkcji studia Telltale Games – Jurassic Park. W przeciwieństwie do typowych gier o zombie, w The Walking Dead nie eksterminujemy hord nieumarłych. Autorzy postanowili na stonowaną rozgrywkę, a gracze muszą zachowywać się cicho, zwłaszcza w miejscach, gdzie chodzące trupy lubią przebywać.


The Walking Dead jest pierwszą grą studia Telltale, w której decyzje podejmowane przez graczy wpływają na doświadczenie płynące z rozgrywki. To, czego dokonujemy w pierwszym epizodzie, ma konsekwencje w późniejszych odsłonach historii. Warto zaznaczyć, że gracze mają ograniczony czas na podjęcie decyzji i nie otrzymują możliwości spokojnego zastanowienia się nad możliwymi reperkusjami. Jeśli chodzi o zagadki, które napotykamy w czasie rozgrywki, to nie reprezentują one „przygodówkowych problemów”, tylko odzwierciedlą realia apokalipsy zombie. Twórcy zadbali też o dużą interaktywność środowiska, co zapewnia graczom większą swobodę podczas rozwiązywania łamigłówek.


Tytuł cechuje się atrakcyjną, komiksową grafiką lekko stylizowaną na komiksowy pierwowzór autorstwa Roberta Kirkmana. Tytuł nie posiada trybu multiplayer i jest rozpowszechniany jedynie kanałami dystrybucji elektronicznej.
Episode 1 – A New Day
Episode 2 – Starved For Help
Episode 3 – Long Road Ahead
Episode 4 – Around Every Corner
Episode 5 – No Time Left
INFO:


Date : 11-2012
Languages: English
Platform : PS3
Genre : Adventure

Notes:
~~~~~~


Install pkg and play
DOWNLOAD:
Linki zamienne


Kod:
http://egofiles.com/b1wrlA6jR4580iWT/TWDE1-5PS3-dup.part1.rar
http://egofiles.com/tw37YCyEKEym9iKh/TWDE1-5PS3-dup.part2.rar
http://egofiles.com/P2B754lZTwElcDEX/TWDE1-5PS3-dup.part3.rar
http://egofiles.com/BOLrLHdId7gJ9BSp/TWDE1-5PS3-dup.part4.rar
Kod:
http://download.hellshare.pl/twde1-5ps3-dup-part1-rar/10082840/
http://download.hellshare.pl/twde1-5ps3-dup-part2-rar/10082815/
http://download.hellshare.pl/twde1-5ps3-dup-part3-rar/10082837/
http://download.hellshare.pl/twde1-5ps3-dup-part4-rar/10082817/
Kod:
http://uploaded.net/file/pq08kqjh/TWDE1-5PS3-dup.part1.rar
http://uploaded.net/file/ikpc5rvq/TWDE1-5PS3-dup.part2.rar
http://uploaded.net/file/atc4film/TWDE1-5PS3-dup.part3.rar
http://uploaded.net/file/xhmuject/TWDE1-5PS3-dup.part4.rar
HASŁO:


upload