PlayStation.All-Stars.Battle.Royale.PS3-DUPLEXOPIS:


All-Stars Battle Royale to debiutancka gra kalifornijskiego studia SuperBot Entertainment. Jest to nietypowa bijatyka bardzo zbliżona koncepcją do serii gier Super Smash Bros. firmy Nintendo. Jej głównym założeniem jest walka o dominację prowadzona przez bohaterów znanych z gier przeznaczonych na konsolę PlayStation. Toczy się ona na różnorodnych, wielopoziomowych arenach, które łączą w sobie często znacznie różniące się od siebie scenerie i elementy gier wydawanych przez firmę Sony.


Spośród dostępnych postaci gracze mogą wcielić się na przykład w Kratosa z serii God of War, Fat Princess z gry o tym samym tytule, Sweet Tootha z samochodowej gry akcji Twisted Metal, Pappa Rappę z cyklu PaRappa the Rapper i wiele innych. Każda z nich dysponuje zabójczymi atakami specjalnymi o trzech poziomach skomplikowania. I tak na przykład w przypadku wspomnianego Spartiaty z God of War pierwszy poziom polega na dynamicznym cięciu mieczem, drugi przywołuje trąbę powietrzna, która rani pobliskich przeciwników, natomiast na trzecim Kratos przywdziewa zbroję Aresa i zyskuje serię zabójczych zdolności na czas trwania ataku.


Scenerie, na których stają naprzeciw siebie bohaterowie tytułów Sony, nawiązują do wielu gier japońskiego wydawcy – od królestwa Hadesa z God of War po wioskę Sandover (Jak II), a nawet arenę łączącą świat Little Big Planet ze studiem znanym z serii Buzz!. Na końcu na graczy czeka wyjątkowy boss.


Graficznie gra prezentuje bardzo wysoki poziom. Trójwymiarowa grafika w kreskówkowym stylu nawiązuje jednocześnie do stylistyki tytułów, z których pochodzą poszczególni bohaterowie. Ich atakom towarzyszy feeria barw i mnogość efektów. Epicka, a zarazem bajkowa muzyka znakomicie wpisuje się w zabójcze zmagania herosów.


Tytuł jest przeznaczony do rozgrywki w trybie wieloosobowym. Jedną z głównych zalet Battle Royale jest możliwość gry w grupie do czterech graczy, zarówno przez Internet, jak i wspólnie z przyjaciółmi przy jednym ekranie.
INFO:


Date : 11-2012
Languages: English (Multi 12)
Platform : PS3
Genre : Fighting
DOWNLOAD:
Linki zamienne


Kod:
http://download.hellshare.pl/psa-sbr-dpx-part1-rar/10059798/
http://download.hellshare.pl/psa-sbr-dpx-part2-rar/10059778/
http://download.hellshare.pl/psa-sbr-dpx-part3-rar/10059776/
http://download.hellshare.pl/psa-sbr-dpx-part4-rar/10059808/
http://download.hellshare.pl/psa-sbr-dpx-part5-rar/10059811/
http://download.hellshare.pl/psa-sbr-dpx-part6-rar/10059826/
Kod:
http://egofiles.com/eP7t0fICYHEeJte7/PSA-SBR-dpx.part1.rar
http://egofiles.com/0f3ha1GHAjcirUyl/PSA-SBR-dpx.part2.rar
http://egofiles.com/fneKxe5lEz9UeFP6/PSA-SBR-dpx.part3.rar
http://egofiles.com/lwMSun3mRelBU1et/PSA-SBR-dpx.part4.rar
http://egofiles.com/IEyS4jpXsPg6fYNZ/PSA-SBR-dpx.part5.rar
http://egofiles.com/7prBWDI2cLexAURz/PSA-SBR-dpx.part6.rar
Kod:
http://uploaded.net/file/qo331n9o/PSA-SBR-dpx.part1.rar
http://uploaded.net/file/sk8z6jy1/PSA-SBR-dpx.part2.rar
http://uploaded.net/file/z0ksdsps/PSA-SBR-dpx.part3.rar
http://uploaded.net/file/ldl5518m/PSA-SBR-dpx.part4.rar
http://uploaded.net/file/4kdbbvil/PSA-SBR-dpx.part5.rar
http://uploaded.net/file/qz4409o3/PSA-SBR-dpx.part6.rar
HASŁO:


upload