Sonic_All_Stars_Racing_Transformed-XBOX360-DAGGEROPIS:


Sonic & Sega All-Stars Racing Transformed to zabawna gra wyścigowa wzorowana na legendarnej serii Mario Kart. Różnica polega na tym, że tutaj za kierownicami zasiadają postacie z najpopularniejszych marek firmy Sega.


Gra nie traktuje poważnie realistycznego modelu jazdy i zamiast tego stawia na czysto zręcznościową zabawę. Bohaterowie ścigają się za pomocą pojazdów potrafiących przeobrażać się w samochody, statki lub łodzie motorowe - to nowość nieobecna w poprzedniej odsłonie. Poprzez spektakularną i stylową jazdę nabijamy pasek All-Star, który po wypełnieniu umożliwia skorzystanie z szeregu ruchów specjalnych. Twórcy zadbali ponadto o szeroki wybór uzbrojenia i wiele różnorodnych trybów rozgrywki.


Wprowadzenie samochodów, które potrafią transformować się w łodzie i samoloty pozwoliło twórcom na znaczne urozmaicenie tras. Podobnie jak w przypadku poprzedniej części, wszystkie dostępne tory zostały zainspirowane klasycznymi grami wyprodukowanymi przez firmę Sega. Wśród tras znajdziemy m.in. świątynię z Super Monkey Ball czy oparty na Panzer Dragoon smoczy kanion.


Autorzy zaoferowali sporą ilość grywalnych postaci, wśród których znajdziemy zarówno Sonica, jak i jego przyjaciół oraz wrogów. Gościnie występują też bohaterowie z innych serii, w tym m.in. Gilius Thunderhead z Golden Axe oraz znany z Skies of Arcadia Vyse.


Sonic & Sega All-Stars Racing Transformed oferuje zarówno zmagania w trybie solo, jak i opcję wieloosobową. Poza standardowymi wyścigami sieciowymi dostępne się m.in. zawody na zamkniętych arenach. W przypadku podzielonego ekranu jednocześnie mogą się bawić maksymalnie cztery osoby. Natomiast w trybach sieciowych uczestniczy naraz do ośmiu zawodników.
INFO:


Language.....: ENG
Region.......: Free
DOWNLOAD:
Linki zamienne


Kod:
http://egofiles.com/l61fgyYbwe6YCW2M/sasrt-dgr.part1.rar
http://egofiles.com/6SoM4oaHEJhLIDdE/sasrt-dgr.part2.rar
http://egofiles.com/DFs2gpkcZMbOmSl2/sasrt-dgr.part3.rar
http://egofiles.com/0yzw7TdD7teBHR21/sasrt-dgr.part4.rar
http://egofiles.com/kZgYOkzS4Cdnz8it/sasrt-dgr.part5.rar
http://egofiles.com/0C6ySywi7TYHCcFB/sasrt-dgr.part6.rar
http://egofiles.com/5hghuptfRDTej2Te/sasrt-dgr.part7.rar
http://egofiles.com/rREe3dpWFwogA6s8/sasrt-dgr.part8.rar
Kod:
http://download.hellshare.pl/sasrt-dgr-part1-rar/9874991/
http://download.hellshare.pl/sasrt-dgr-part2-rar/9875002/
http://download.hellshare.pl/sasrt-dgr-part3-rar/9875019/
http://download.hellshare.pl/sasrt-dgr-part4-rar/9875037/
http://download.hellshare.pl/sasrt-dgr-part5-rar/9875058/
http://download.hellshare.pl/sasrt-dgr-part6-rar/9875071/
http://download.hellshare.pl/sasrt-dgr-part7-rar/9875070/
http://download.hellshare.pl/sasrt-dgr-part8-rar/9875091/
HASŁO:


upload