Tropico.4.Gold.Edition.XBOX360-MARVELOPIS:


W Tropico 4, podobnie jak w poprzednich odsłonach tego strategicznego cyklu, stajemy się przywódcą małego, wyspiarskiego państwa i staramy się nad nim zapanować podejmując właściwe decyzje pod kątem strategicznym i ekonomicznym. Za stworzenie tej odsłony zabrało się studio Haemimont Games, odpowiedzialne także za trzecią część cyklu.
W sumie do przejścia czeka dwadzieścia misji na dziesięciu nowych mapach składających się na wielogodzinną kampanię. Jako przywódca musimy zadbać o dobre nastroje mieszkańców naszego kraju oraz zagwarantować jego mocną pozycję na arenie międzynarodowej. Czynimy to głownie przez rozbudowę i wznoszenie coraz to nowych budynków, służących zarówno zapewnieniu rozrywki poddanym (np. centra handlowe i parki wodne) jak też pobudzeniu gospodarki i ekonomii (giełda papierów wartościowych).
Nasza dyktatura nie jest wolna od protestów przeciwników politycznych – głównym zadaniem staje się więc utrzymanie dobrych stosunków z większością partii działających na wyspie, korzystając z łapówek, zastraszeń czy, w razie potrzeby, publicznych egzekucji. W temperowaniu nastrojów wykorzystujemy także wojsko, które pod dowództwem lojalnych generałów likwiduje protesty i antyrządowe demonstracje. Nadrzędnym celem staje się jednak utrzymanie dodatniego bilansu budżetu – w tym celu stawiamy nowe ośrodki przemysłowe i, korzystając z unikalnych surowców naturalnych, tworzymy charakterystyczne dla naszej wyspy produkty. W razie zagrożenia przegraną w wyborach dostajemy również dostęp do szeregu dekretów i ustaw, które błyskawicznie wpływają na zadowolenie mieszkańców.
Chcąc odnotować wzrost ekonomiczny i powiększenie wskaźników produkcji możemy skorzystać z systemu wymiany, pozwalającego na import i eksport dóbr między państwami. Współpraca z sąsiadami jest wymagana do osiągnięcia celu, jakim jest nienaganna sytuacja gospodarcza naszego państwa.
Poza standardowymi problemami, z jakimi musi zmierzyć się dyktator, przytrafić się może jedna z kilku interaktywnych katastrof, której skutki są prawdziwie destrukcyjne. Wybuchy wulkanów, tornada, susze – tym razem musimy sobie radzić również z takimi żywiołami. W krytycznych momentach warto skorzystać z krajowego programu przedstawiającego żądania i sugestie opozycji, a także pomagającego reagować na bieżące wydarzenia i klęski żywiołowe. W razie potrzeby skutki naturalnych katastrof mogą zostać zminimalizowane dzięki pomocy Czerwonego Krzyża.
Oprawa wizualna sprawia bardzo dobre wrażenie, jest niezwykle kolorowa, a otoczenie zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. W czasie rozgrywki można robić zdjęcia najładniejszym krajobrazom, a następnie przesłać je na swoje konto Facebooka lub Twittera.
INFO:


Tropico 4 Gold Edition XBOX360-MARVEL
Platform.....: XBOX360
Release Date.: 10/11/2012
Region @.....: Region Free
Size.........: 6.77 GB
DOWNLOAD:
Linki zamienne


Kod:
http://egofiles.com/ABtGKDK6oA3uZEjK/mvl-t4ge.part1.rar
http://egofiles.com/TfN5zjTkCmKgtAKt/mvl-t4ge.part2.rar
http://egofiles.com/oiNX55sCCuirIoca/mvl-t4ge.part3.rar
http://egofiles.com/5JwGFJSMSxk8FtaY/mvl-t4ge.part4.rar
http://egofiles.com/5ngxY0Xj9RPFYdmX/mvl-t4ge.part5.rar
http://egofiles.com/Th9Scg17A1myO65O/mvl-t4ge.part6.rar
http://egofiles.com/iTpCLFOOK1R0R4Oc/mvl-t4ge.part7.rar
http://egofiles.com/THyfTf2AeTJahR9f/mvl-t4ge.part8.rar
Kod:
http://download.hellshare.pl/mvl-t4ge-part1-rar/9824038/
http://download.hellshare.pl/mvl-t4ge-part2-rar/9824043/
http://download.hellshare.pl/mvl-t4ge-part3-rar/9824052/
http://download.hellshare.pl/mvl-t4ge-part4-rar/9824056/
http://download.hellshare.pl/mvl-t4ge-part5-rar/9824067/
http://download.hellshare.pl/mvl-t4ge-part6-rar/9824081/
http://download.hellshare.pl/mvl-t4ge-part7-rar/9824084/
http://download.hellshare.pl/mvl-t4ge-part8-rar/9824071/

HASŁO:


upload