.:: ZASADY DZIAŁU ITGate TGS 220::.
Przed napisaniem jakiegokolwiek posta - użyj funkcji >>> SZUKAJ

W tym dziale dyskutyjemy na tematy dotyczące tunerów marki ITGate TGS 220, ich funkcjonowania, oprogramowania, przeróbek, napraw itp. Posiadanie tunera ITGate TGS 220 nie upoważnia do szukania tutaj wyjaśnień wszelkich problemów związanych z TV-SAT. Zapraszamy do odwiedzania pozostałych działów naszego FORUM.

Nie zakładać tematów typu: "Gdzie jest soft/lista/klucze" <-- wszystko jest/lub będzie w Dziale oraz na UPLOAD SATTV, a adresy do nich są na głównej stronie forum !!

Nie zakładać tematów typu: "Kiedy/o której będzie soft" <-- Posty będą kasowane bez jakichkolwiek wyjaśnień !!


Nie zakładać tematów typu: "Dajcie coś do/na xxx" <-- Posty będą kasowane bez jakichkolwiek wyjaśnień !!


Tematy z tekstem "pomocy", "plisss", "ratunku", "pomóżcie" lub z innymi synonimami tych wyrazów w tytule albo podtytule a bez wymaganych informacji, będą automatycznie i bez ostrzeżenia kasowane - TYTUŁ TEMATU MA ZAWIERAĆ DOKŁADNIE OPISANY PROBLEM !!

Tematy powtarzające się będą KASOWANE !!

Za wszystkie niestosowne tematy będą nagradzane w postaci ostrzeżeń... Pametaj o tym !!

.::Zasada zakładania nowych tematów::..


W celu uniknięcia nieporozumień, nerwów itp prosimy o sprawdzenie, czy temat już nie był omawiany na FORUM. Należy w tym celu posłużyć się wyszukiwarką (przycisk "SZUKAJ").

Jeżeli jesteś przekonany, że wyszukiwarka nie dała potrzebnych informacji, sprawdź, czy wśród aktywnych tematów nie ma dyskusji w interesującej Cię sprawie. Jeśli tak, dołącz ze swoje zapytanie do tego tematu !

Jeżeli masz problem, jakiego na forum jeszcze nie omawiano, to opisz go:
w tytule tematu podaj model Dreamboxa, używaną kartę, a w opisie krótko opisz problem. W samym wątku opisz dokładnie w jakich okolicznościach wystąpił problem - na jakim sofcie, wsadzie, liście kanałów, ustawieniach, na jakich kanałach (przy jakiej pogodzie) - to ułatwi udzielenie odpowiedzi...

Nie pytaj o to samo w kilku wątkach - jeśli zadasz pytanie w sposób rzeczowy i dokładny - szybciej uzyskasz odpowiedź, jeśli znajdzie się on w jednym wątku.

Osoby obrażające innych użytkowników na FORUM i stosujące osobiste ataki, bluźnierstwa na innego użytkownika będą odpowiednio "nagradzane" ! Osobiste kłótnie, potyczki proszę toczyć na PM, lub poza forum !

Prywatne adresy mailowe, numery GG, numery kom. i tym podobne rzeczy dla własnego dobra podawać tylko i wyłącznie na PRIV.


Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności w związku z udostępnianiem przez userów powyższych danych na FORUM. Robicie to na własne ryzyko...

Wszelkie zamieszczone informacje są wyłącznie do celów edukacyjnych administracja nie ponosi odpowiedzialności w jaki sposób zostaną one wykorzystane.