Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  ..::SatTV Przyjaciel::.. Awatar gorg81
  Dołączył
  Jun 2007
  Przegląda
  Śląsk
  Posty
  1,036

  Domyślnie telewizja przez lan streaming , jak ??

  Chodzi mi o program dzięki któremu będę mógł stworzyć coś w rodzaju telewizji przez LAN! Czyli przesyłać obraz na żywo!
  Jest to mi bardzo potrzebne? Najlepiej darmowy program!

  Czy wogóle jest to możliwe ??

  Z góry dziękuję!
  " Rzeczy niemożliwe Od Ręki
  Cuda do trzech Dni "


  Nbox "N" Legal
  Ferguson FX7600 TnK
 2. #2

  Domyślnie

  Spróbuj Justin.tv

  http://www.justin.tv/

  a tu znalazłem mały opis:

  Najpierw podstawy. Nadawanie na justin.tv zaczynamy od ustawienia kanału na tunerze tv. Na justinie klikamy w rogu ekranu na przycisk Broadcast. Jesteśmy w broadcasterze. W zależności od możliwości naszego łącza wybieramy zakładkę Good (przeciętne łącze) lub Best (łącze powyżej kilku Mb). Z listy Camera/Video wybieramy źródło obrazu, czyli nasz tuner tv, oraz rodzielczość - to też zależy to od przepustowości łącza. Analogicznie robimy z Microphone/Audio. Justin prawdopodobnie zrobi test łącza za nas, jednak jeśli tak się nie stanie to klikamy na update nad suwakami do dostosowania jakości obrazu i dźwięku, po teście możemy je trochę poprawić. Klikamy Start Broadcast.

  Dla bardziej wymagających broadcasterów mamy program WebcamMax. Możemy w nim dodać różne efekty w postaci napisów, banerów i takich tam Jako źródło oczywiście wybieramy nasz tuner tv, dodatkowo jako PinP Source możemy wybrać np. Kamerę, obrazek, czy nawet inny tuner tv (jeśli taki posiadamy) - obraz z tego źródła ukaże się nad podstawowym źródłem w postaci małego okienka. W broadcasterze na justin.tv jako źródło obrazu wybieramy WebcamMax Capture. Inną opcją jest tzw. encoder, dzięki któremu możemy wycisnąć trochę więcej z naszego łącza nadając w lepszej jakości bez ryzyka, że utracimy płynność. Dodatkowo nie musimy już trzymać otwartej przeglądarki, ponieważ program Adobe Flash Media Live Encoder 3 (jego będziemy używać) spełni również rolę broadcastera. W głównym oknie programu mamy zawartą całą konfigurację. Tradycyjnie wybieramy nasze źródło obrazu i dźwięku, do tego ustawiamy ilość FPS (klatek/sek.) i rozdzielczość obrazu ze źródła. Podobnie jak przy wyborze broadcastera na justin.tv i jakości nadawanego obrazu Bit Rate i Output Size zależy od od możliwości naszego łącza internetowego. Aby program "wiedział" gdzie ma przesyłać dane ściągamy ze strony broadcastera justin.tv (http://justin.tv/broadcast/) plik konfiguracyjny. W zakładce More klikamy na Flash Media Encoder i ściągamy plik odpowiadający naszej wersji programu Adobe Flash Media Live Encoder - w naszym przypadku jest to 3.0. Wracamy do programu. File>Open Profile i wybieramy ściągnięty plik. Klikamy Start na dole okna programu.

  A co kiedy chcemy pokazać na naszym kanale film z dysku zamiast programu tv? Mamy dwie możliwości: W WebcamMax jako źródło obrazu wybieramy Movie i tam odtwarzamy film (wersja nie dla słabych komputerów - WCM mocno obciąża procka) oraz SeeToo - w tym przypadku w broadcasterze justin.tv klikamy na zakładkę SeeToo. Z resztą powinniście sobie poradzić, nie jest to zbyt trudne.


  Polska  ...:::Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za umieszczone informacje/pliki:::...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •