Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  ..::SatTV User:.. Awatar homer312
  Dołączył
  Aug 2007
  Przegląda
  Daleki Wschód
  Posty
  48

  Domyślnie Polsat 2 kodowany

  To już pewne. Pod koniec sierpnia kanał Polsat 2 będzie zakodowany, co oznacza, że stacja nie będzie dostępna z dowolnego satelitarnego odbiornika telewizyjnego. Informacja jest o tyle zaskakująca, bo jeszcze w kwietniu Polsat oficjalnie zaprzeczył planom kodowania sygnału stacji.
  O planach zakodowania stacji Polsat 2 informowaliśmy już w kwietniu 2008 roku. Kilka dni później nadawca zaprzeczył tym informacjom. Teraz okazuje się, że zakodowanie sygnału stacji jest faktem.

  Stacja zostanie zakodowana 26 sierpnia 2008 roku. Od tego czasu nie będzie kanałem otwartym, a dostępna będzie jedynie w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych. Dla polskich operatorów kablowych przygotowano specjalną ofertę - dekoder za 1 zł netto wraz z bezpłatną licencją na rozpowszechnianie kanału.

  Nadawca zapewnia, że od września w ramówce Polsat 2 pojawią się nowe programy oraz seriale, których emisja - ze względu na otwarty charakter programu oraz ograniczenia licencyjne - nie była możliwa. Ma poprawić się także jakość emisji.

  Przypomnijmy, że jesienią zakodowany ma być także sygnał informacyjnej telewizji Polsat News, którą będzie można oglądać w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych. Podobny los czeka także Polsat Zdrowie i Uroda po przekształceniu w Polsat Cafe. Według wcześniejszych zapowiedzi, stacje dla operatorów kablowych mają zostać udostępnione bezpłatnie.

  Źródło media2.pl

 2. #2
  ..::SatTV User:.. Awatar homer312
  Dołączył
  Aug 2007
  Przegląda
  Daleki Wschód
  Posty
  48

  Domyślnie Odp: Polsat 2 kodowany

  Pierwotnie sygnał niekodowanego kanału Polsat 2 miał zostać zakodowany 26 sierpnia 2008 roku, ale termin uległ zmianie o kilka dni z powodu opóźnień w dostawie dekoderów Cyfrowego Polsatu dla kablówek. Komunikat pojawiający się na ekranie stacji Polsat 2 informuje, że kanał zostanie zakodowany 10 września 2008 roku.
  http://satkurier.pl/news/42487/polsa...-wrzesnia.html

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •