Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. #1
  SupportSatTv Awatar s---r
  Dołączył
  Jul 2007
  Przegląda
  opolskie
  Posty
  1,348

  Domyślnie Komórki pod marką Cyfrowego Polsatu

  30 czerwca pod marką Cyfrowy Polsat wystarytuje usluga telefonii komórkowej największej w Polsce platformy satelitarnej - Cyfrowego Polsatu. Blisko 10 tys. punktów sprzedaży w całej Polsce będzie można kupić usługę prepaid Rodzinnej Telefonii Komórkowej Cyfrowego Polsatu.


  - Mam nadzieję, że zaproponowane przez nas produkty telekomunikacyjne spotkają się z równie przychylnym przyjęciem jak oferowane przez nas dotychczas usługi telewizyjne. Wierzę, że podwójna usługa Cyfrowego Polsatu, dająca zauważalne benefity jej użytkownikom, jest produktem oczekiwanym przez konsumentów - powiedział Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu SA.

  Operator zadecydował o wprowadzeniu nowej usługi pod tą samą marką, co usługi telewizyjne – Cyfrowy Polsat.

  - Marka Cyfrowy Polsat jest bardzo dobrze rozpoznawalna i ceniona przez Polaków, a ponieważ wprowadzamy usługę podwójną, nie widzimy potrzeby, żeby występowała ona pod dwoma osobnymi markami. Naszym celem jest budowanie jednolitej, silnej marki utożsamianej z usługami multimedialnymi – tłumaczy Dominik Libicki.

  Cyfrowy Polsat nie wyklucza jednak przywrócenia ogłoszonej wcześniej marki Halo Polsat, w sytuacji uzyskania stabilnej pozycji nowych usług na rynku.

  Aby zostać użytkownikiem sieci Cyfrowego Polsatu należy kupić starter o wartości 7 albo 25 zł. Każda minuta rozmowy do wszystkich sieci kosztuje 59 gr i jest rozliczana w systemie sekundowym. Koszt wysłania SMS do wszystkich sieci to 20 gr, a MMS 50 gr. Za każde 100kB wysłanych lub odebranych danych trzeba będzie zapłacić 40 gr. Połączenie z własną pocztą głosową, pocztą głosową innego użytkownika lub z Centrum Obsługi Klienta kosztuje 59 groszy. Połączenie z Automatycznym Centrum Obsługi i numerami alarmowymi jest bezpłatne.

  Cyfrowy Polsat zaproponował swoim odbiorcom 4 rodzaje doładowań – za 10 zł przedłuża ważność środków o 14 dni, za 25 zł - o 30 dni, za 50 zł – o 90 dni, a za 100 zł – o 180 dni.

  Rodzinna Telefonia Komórkowa proponuje kilka bardzo praktycznych i niezwykle wygodnych rozwiązań. Użytkownik może utrzymać aktywny numer telefonu nawet bez regularnych doładowań, może rozmawiać nie mając środków na koncie – co miesiąc otrzymuje 15 krótkich rozmów za darmo, ma jedną, równą stawkę do wszystkich sieci.

  Doładowanie kart pre-paidowych początkowo będzie możliwe w 10 tys. punktów sprzedaży detalicznej w całej Polsce. Nowa usługa Cyfrowego Polsatu będzie dostępna w 1300 punktach sieci sprzedaży usług płatnej telewizji. Jednocześnie Cyfrowy Polsat rozpoczyna współpracę w zakresie sprzedaży starterów oraz kart zdrapek z grupą kapitałową TelForceOne S.A., która zapewni dostępność asortymentu w kolejnych 2500 punktach sprzedaży. Dzięki współpracy z firmą Euronet doładowania elektroniczne będą możliwe w kolejnych 8000 punktów. Kolejnym dystrybutorem, z którym w lipcu Cyfrowy Polsat rozpocznie współpracę w zakresie sprzedaży starterów, kart zdrapek oraz doładowań elektronicznych w sieci 3000 punktów detalicznych jest spółka PayUp Polska S.A. Również w lipcu sfinalizowana zostanie współpraca z firmą Connex Polska Sp. z o.o. Sieć partnerów tej firmy liczy blisko 2 500 punktów detalicznych i hurtowni.

  Jednocześnie Cyfrowy Polsat prowadzi rozmowy z innymi znaczącymi na rynku partnerami handlowymi. Spółka planuje, aby sieć sprzedaży do końca br. składała się z około 40 000 punktów, w których będzie można kupić starter lub doładować konto - elektronicznie lub poprzez karty zdrapki.

  Usługa post-paid w momencie wprowadzania na rynek będzie dostępna w 400 punktach sprzedaży oferujących usługi telewizyjne platformy, a do końca roku w 800 punktach.

  Wprowadzenie usług będzie wsparte kampanią BTL w punktach sprzedaży. We wrześniu br. wraz ze startem usług abonamentowych ruszy kampania ATL, która obejmie telewizję, radio, prasę i Internet.

  Cyfrowy Polsat jako infrastrukturalny operator wirtualnej sieci telefonii komórkowej będzie świadczył usługi w oparciu o zbudowaną we własnym zakresie sieć telekomunikacyjną oraz o sieć radiową Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci Era.

  Źródło: Satkurier.
  there is no dick in the village iwo5

 2. #2
  ____†____
  Dołączył
  Feb 2007
  Przegląda
  UK
  Posty
  1,999

  Domyślnie

  A ciekawe czy bedzie mozliwosc znaleznienia dziurek?


 3. #3

  Domyślnie

  Tą decyzję CP można jedynie skomentowac : żal.pl :/
  Nielegalny to jest rząd w Polsce ! :snajper :becek

  Nie odpowiadam za materiały/pomoce tutaj umieszczone ... !! :ruzga

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •