Informator CP: nowy numer i nowa nazwa

Cyfrowy Polsat rozsyła do swoich abonentów drugi numer informatora. Magazyn zmienił nazwę z Dla Ciebie na Świat najlepszych telewizji, ale szata graficzna i podstawowe działy obyły się bez większych modyfikacji. Redaktorem naczelnym informatora jest Olga Zomer, która pełni również funkcję rzecznika prasowego spółki.

Świat najlepszych telewizji otwiera list Dominika Libickiego, prezesa Cyfrowego Polsatu. Po słowach wstępu znajdziemy spis treści, a następnie aktualności z życia platformy (m.in. informacje o wymianie kart abonenckich oraz o wejściu Cyfrowego Polsatu na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie). Następny punkt magazynu to wywiad z Grzegorzem Sandelem, dyrektorem Centrum Obsługi Klienta. Kolejnym elementem jest tabela z komunikatami technicznymi, które wysyłane są przez dekodery Cyfrowego Polsatu oraz wskazówkami pomagającymi rozwiązać problemy z odbiorem kanałów. Na piątej stronie znajduje się artykuł na temat Samsunga DSB-H370G. Następnie przedstawiono zawartość pakietów programowych oraz ich ceny. Ważnym punktem informatora jest wywiad z Anetą Zając, aktorką i uczestniczką trzeciej edycji programu Jak Oni śpiewają. Na następnych kartkach znajdziemy dział Premiery filmowe, w którym Tomasz Raczek, znany krytyk filmowy poleca najciekawsze filmy i seriale z ofert kanałów Cyfrowego Polsatu.Świat najlepszych telewizji

Kolejne strony poświęcone są sportowi. Przeczytać tu można felieton o Euro 2008 autorstwa Bożydara Iwanowa, komentatora Polsatu Sport oraz teksty na temat siatkarskiej Ligi Światowej i Formuły 1. Zamieszczono także tabelę meczów fazy grupowej i finałowej Euro 2008, którą można wypełnić w trakcie trwania rozgrywek. Następnie przedstawiono najciekawsze propozycje programowe z ofert stacji wchodzących w skład pakietów Cyfrowego Polsatu. W informatorze tradycyjnie nie zabrakło działu dla najmłodszych, który zajmują krzyżówki z nagrodami oraz konkurs na rymowankę. Na następnych kartkach znajduje się dział Podróże dla Ciebie (przygotowuje go znana pisarka i podróżniczka Beata Pawlikowska). Ostatnim elementem są sprawozdania z imprez, którym patronował Cyfrowy Polsat, rozwiązania konkursów i plebiscytów z poprzedniego numeru oraz wypowiedzi znanych osób na temat przekroczenia przez platformę liczby dwóch milionów abonentów. W przygotowaniu magazynu nadal pomaga firma Concept Publishing Polska Sp. z o.o.
Dla Ciebie, poprzedni numer informatora
Źródło: tvpolsat.info