Cyfrowy Polsat wprowadził do sprzedaży nowy, autorski produkt – dekoder SD Mini. Jest to najmniejszy odbiornik na rynku, który swoimi rozmiarami przypomina zeszyt A5. Posiada on wiele przydatnych rozwiązań i funkcji opracowanych z myślą o ich użytkownikach. Dekoder Mini został zaprojektowany przez wewnętrzny zespół konstruktorów, a jego produkcją zajęła się spółka Cyfrowy Polsat Technology Sp. z o.o.

W blisko 1200 Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu obok innych dekoderów SD oferowanych przez platformę – Samsunga i Echostara – jest już dostępny najnowszy produkt – cyfrowy dekoder Mini. Najmniejszy odbiornik na rynku o wymiarach 19,5cm x 13cm x 3cm zajmuje mało miejsca, co jest jednym z kryteriów wyboru sprzętu elektronicznego przez użytkowników. Właśnie z myślą o widzach, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę i przestrzeń, został stworzony dekoder Mini.Dekoder Mini może zostać ustawiony zarówno w poziomie...


Jego miniaturowe wymiary sprawiają, że jest łatwy do wkomponowania w dowolnie wybranym miejscu.
Dekoder Mini można ustawić w dwóch pozycjach – pionowo lub poziomo, co pozwala odpowiednio dopasować dekoder do posiadanego zestawu TV lub kina domowego. Dla dbających o wygląd wnętrz Cyfrowy Polsat przygotował dwie wersje obudowy – czarną lub srebrną – dzięki którym możemy wybrać odbiornik zgodny z kolorystyką posiadanego zestawu TV.

Atutem dekodera Mini jest mała moc pobierana z zasilania. Dodatkowo posiada on możliwość zasilania z gniazdka 12V (czyli z akumulatora), które jest powszechne, np. w przyczepach kampingowych. W okresie wakacyjnym może być to interesujące rozwiązanie, które zapewni obecność cyfrowej telewizji także poza domem.

Najnowszy produkt Cyfrowego Polsatu wyposażony jest w optyczne cyfrowe wyjście sygnału audio, które umożliwia transmisję dźwięku przestrzennego oraz odporne na zakłócenia elektryczne połączenie dekodera ze wzmacniaczem audio. Ponadto, gwarantuje wysoką jakość obrazu o dużej dynamice kolorów.

Dekoder Mini można kupić na własność wraz z wybranym pakietem programowym z oferty Cyfrowego Polsatu (Mini, Familijny, Familijny + HBO, Relax Mix, Relax Mix + HBO, Super Film ) w cenie od 99 zł.