Cyfrowy Polsat: nowa wersja Dla AbonentówPlatforma Cyfrowy Polsat udostępniła abonentom korzystającym z dekoderów i modułów CI nową wersję promocyjnego kanału Dla Abonentów. Odświeżona grafika i nowa oprawa muzyczna bardziej nawiązuje do logotypu platformy. Kanał prezentuje wybrane programy z pakietu Familijnego oraz wizualizację pełnej oferty pakietów Relax Mix + HBO i Super Film.

Kanał Dla Abonentów uruchomiono pod koniec czerwca 2006 roku. Udostępniony został wszystkim abonentom platformy w dekoderach na kanale 10. Transmitowany jest w wersji kodowanej w Nagravision 2 i 3 z satelity Hot Bird - 13E z częstotliwości 12,284 GHz, pol. H (SR27500, FEC 3/4). Rozdzielczość 544x576, video 2500kBit/s, audio 192kBit/s.

Kanał Promo Cyfrowego Polsatu składa się z kilku części.

W pierwszej emitowane są spoty stacji, które ostatnio dołączyły do oferty (obecnie są to reklamówki: HBO, HBO2, HBO Comedy, CBeebies, BBC Entertainment, BBC Knowledge i BBC Lifestyle).

Następnie pokazywane są prezentacje pakietów: Relax Mix, Relax Mix + HBO oraz Super Film (w poprzedniej wersji ograniczono się do emisji spotów o nowościach Cyfrowego Polsatu i wyeksponowania zawartości pakietu Relax Mix). Nie zabrakło również informacji o wybranych kanałach z pakietu Familijnego (m.in. Superstacji, Wedding TV oraz E!). Na ekranie prezentowane są aktualne ceny pakietów oraz numer telefonu do Centrum Obsługi Klienta.