HBO nie zniknie z Cyfrowego PolsatuDobra wiadomość dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Wszyscy klienci, którzy zamówili HBO ale jeszcze nie otrzymali umowy na korzystanie z HBO będą mieć dostęp do oferty filmowej kanału nawet do końca lutego bez dodatkowych opłat.

Cyfrowy Polsat zdecydował się na bardzo ryzykowny model sprzedaży kanałów filmowych spod znaku HBO. Aby mieć dostęp do pakietu filmowego należy zgłosić ten fakt w Biurze Obsługi Klientów, a następnie czekać na przesyłkę ze specjalnym aneksem do umowy.

Pierwotnie wszystkim klienci, którzy zgłosili się do Cyfrowego Polsatu mieli aktywowany sygnał tuż po rozmowie telefonicznej z BOK. Sygnał był udostępniony bezpłatnie do chwili otrzymania przez Cyfrowego Polsat podpisanej przez abonenta umowy. Niestety na razie występują spore opóźnienia w dostarczaniu przesyłek przez Pocztę Polską. Niektórzy klienci skarżyli m.in. redakcji media2.pl, że mogą zostać pozbawieni odbioru HBO pod koniec stycznia.

Dziś Cyfrowy Polsat przesłała naszej redakcji oświadczenie, w którym czytamy, że abonentom „promocja’ zostanie przedłużona do końca lutego. Tym samym abonenci mogą spać spokojnie, nawet jeśli operator jeszcze nie otrzymał umów od klientów dostęp do sygnału nie zostanie zablokowany.

- Uprawnienia na HBO z racji docierających do nas sygnałów w opóźnieniach w dostarczaniu przesyłek będą utrzymane do końca lutego- usłyszeliśmy w biurze prasowym Cyfrowego Polsatu.