Nowy pakiet w Cyfrowym Polsacie


Platforma cyfrowej telewizji Cyfrowy Polsat powiększyła ofertę o nowy pakiet – Super Film obejmujący wszystkie kanały z oferty platformy. Dodatkowo nadawca przygotował nowe promocje związane z pakietem kanałów HBO oraz dekoderami HD i DVR.


Nowy pakiet Super Film to dodatkowy pakiet w ofercie platformy Cyfrowy Polsat , składający się z sześciu małych pakietów platformy – Film, HBO, Sport, Cinemax, Bajeczka i Muzyka - i zawierający 19 kanałów tematycznych o znanych światowych markach, m.in. stacje HBO, HBO2, HBO Comedy oraz FOX Life, Cinemax, Polsat Sport Extra, Eurosport2. Abonament miesięczny pakietu wynosi - 87,80 zł.

Pakiet HBO jest dostępny także z innymi pakietami platformy. Aby oglądać kanały HBO trzeba posiadać co najmniej pakiet Familijny. Wszystkie trzy kanały HBO kosztują od 15 zł za miesiąc – w zależności od wybranej oferty programowej.

Ponadto, Cyfrowy Polsat oferuje swoim klientom możliwość zakupu dekoderów HD i z twardym dyskiem (DVR) od 199 zł – podpisując umowę na 25 miesięcy i stając się właścicielem dekodera po 13 miesiącach. Opłata z tytułu użytkowania dekodera przez pierwszy rok wynosi 40 zł za miesiąc. Dekoder HD na własność kosztuje 300 zł, a opłata aktywacyjna wynosi 99 zł.

Do oferty Cyfrowego Polsatu będą sukcesywnie wprowadzane kolejne kanały HD o tematyce filmowej, sportowej, edukacyjnej i rozrywkowej. Do końca marca 2008 roku wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu posiadający dekoder Samsung HD będą mogli oglądać bezpłatnie kanały HD dostępne w ofercie platformy.