Cyfrowy Polsat, największa w Polsce satelitarna platforma telewizyjna, rusza ze świątecznymi promocjami. Operator zamiast kusić klientów telewizorami za złotówkę oferuje darmowy dostęp do pełnej oferty nawet przez pół roku.

Satelitarna platforma telewizyjna Cyfrowy Polsat rozpoczyna świąteczną kampanię w ramach której oferuje sprawdzone promocje na telewizję cyfrową z darmowym dostępem do pełnej oferty (m.in. HBO, Cinemax) przez pół roku (w zależności od podpisanej umowy). Jednocześnie operator oferuje dekodery HD już od 1 zł oraz usługę multiroom (ten sam pakiet kanałów telewizyjnych, na dwóch telewizorach) od 0 zł.


W ofercie wciąż pozostają dostępne oferty łączące telewizję cyfrową z internetem LTE i telefonem. W radiowych spotach oferta komunikowana jest jako "internet LTE w cenie telewizji". Oferowany jest także sam dostęp do Internetu LTE - w zależności od potrzeb użytkownik może korzystać z comiesięcznej puli 3, 5, 10 lub 25 GB oraz usługi "Darmowe noce" (50 GB od północy do godz. ósmej).

Cyfrowy Polsat nie planuje iść śladem konkurentów i nie będzie oferował telewizorów za złotówkę. Dodatkowo trwają prace nad wspólnymi ofertami Cyfrowego Polsatu i komórkowej sieci Plus, które być może pojawią się jeszcze w tym roku.

media2.pl