Zmiany w promocjach Cyfrowego Polsatu od 12 kwietnia


Od 12 kwietnia Cyfrowy Polsat wprowadza zmiany w ofertach zarówno dla nowych abonentów, jak i przedłużających umowy. Zamiast umów 15 miesięcznych wprowadzone zostaną nowe - 18 miesięczne z opcją 1 miesiąca wybranego pakietu dodatkowego gratis i terminala HD od 1 zł. Zmienią się ceny pakietów Mini HD i Mini Extra HD oraz opłata z tytułu udostępnienia dekodera HD przy promocji "Drugi dekoder w prezencie".


Wypożyczalnia sVOD od 12 kwietnia będzie traktowana nie jako pakiet, tylko usługa dodatkowa.

W umowach na 36 miesięcy dla nowych klientów możliwe będzie otrzymanie aż do 6 miesięcy bezpłatnego oglądania wybranej oferty, a dekodery HD oraz model Sagemcom ESI-88 HD z dyskiem twardym już od 1 zł (przy czynszu 5 zł/mc).

Z promocji "Drugi dekoder w prezencie" skorzystać mogą klienci posiadający minimalnie pakiet Familijny HD z umową na 29 lub 36 miesięcy. Długość gratisu na dekoderze dodatkowym będzie taka sama jak na długim.


Ceny dodatkowych dekoderów dla promocji Drugi dekoder gratis


W ofertach utrzymaniowych dekodery dostępne są tylko na udostępnienie w cenie od 1 zł z minimalnym obowiązkiem pakietu Familijnego HD (do wyboru jest także Sagemcom ESI-88 HD z dyskiem twardym przy czynszu 5 zł/mc), nie ma żadnego modelu na własność. Za to jest opcja dobrania dekodera dodatkowego.

Dodatkowe dekodery w ofertach utrzymaniowych