Cyfrowy Polsat - już 18 kanałów HD
Cyfrowy Polsat dołączyła do swojej oferty nowe kanały HBO oraz Cinemax HD bez dodatkowych kosztów dla klientów. Obecnie platforma oferuje łącznie 18 kanałów HD.

Nowe kanały HBO2 HD i HBO Comedy HD są dostępne w pakiecie HBO HD w ramach oferty Nowy Cyfrowy Polsat oraz dla abonentów kanału HBO HD korzystających z wcześniejszych ofert programowych platformy. Na liście kanałów platformy zajęły odpowiednio miejsca 113 i 114.

Z kolei Cinemax2 HD jest dostępny w pakiecie Cinemax HD w ramach oferty Nowy Cyfrowy Polsat oraz w pakiecie Cinemax dla abonentów korzystających z wcześniejszych ofert programowych. Kanał znajduje się na pozycji 118 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Po wprowadzeniu zmian ceny pakietów Cyfrowego Polsatu nie ulegają zmianie. Przypomnijmy, że opcja HBO HD to obecnie sześc kanałów: HBO, HBO HD, HBO2, HBO2 HD, HBO Comedy, HBO Comedy HD, z kolei opcja Cinemax HD to cztery kanały - Cinemax, Cinemax HD, Cinemax 2, Cinemax 2 HD.

Obecnie widzowie Cyfrowego Polsatu mają do dyspozycji 10 kanałów premium z pakietu HBO. Platforma zapewnia dostęp do 18 kanałów HD. Już ponad milion abonentów Cyfrowego Polsatu posiada dekodery HD, co sprawia, że Cyfrowy Polsat jest największą cyfrową platformą HD w Polsce.