Nowa strona internetowa CP


Cyfrowy Polsat zupełnie odnowił swoją stronę internetową, nadając jej nową szatę graficzną. To pierwsza tak poważna zmiana operatora od września 2007 roku. Zgodnie z zapowiedziami, zmiany witryny są związane z planowanym inwestowaniem usługę internetową. Strona cyfrowypolsat.pl, na tle innych stron korporacyjnych, osiąga naprawdę wysokie wyniki odwiedzalności.


Na odnowionej witrynie Cyfrowego Polsatu nadal można sprawdzić ofertę operatora (Telewizja, Internet, Telefon), program telewizyjny i radiowy, który jednak został graficzne zmodyfikowany i nie znajduje się już w prawym górnym rogu, a w centrum strony obok zakładki "Oferta". Bardziej widoczna i czytelna jest również "Wypożyczania VOD". Ne zapomniano także o odnowieniu "Strefy Abonenta", w której można zaleźć odnośnik do Internetowego Centrum Obsługi Klienta.

Na stronie głównej można również znaleźć m.in. informacje o promocjach, zapowiedzi najciekawszych propozycji programowych stacji (dostępnych w ofercie platformy), aktualności ofertowe, a także konkursy dla klientów.

Nowy serwis jest o wiele jaśniejszy. Dominują na nim kolory z logotypu cyfrowego Polsatu: pomarańcz, biel i czerń, a także niebieski.

Strona internetowa: http://www.cyfrowypolsat.pl/