CP: Pakiet Startowy HD i drugi dekoder SD za 0 zł


We wtorek, 23 listopada br. Cyfrowy Polsat wprowadza nowe oferty dla nowych klientów - specjalnie na święta Promocję Nowy Cyfrowy Polsat, w której można uzyskać nawet 6 miesięcy Pakietu Familijnego HD i 3 Pakietów Dodatkowych w prezencie. W ofercie Premium następuje zmiana: drugi dekoder (SD) w prezencie za 0 zł oraz nowy Pakiet Startowy HD (Pakiet Mini + Polsat HD) za darmo przez całe 24 m-cy trwania umowy.


Obniżone zostają ceny wejścia:

  • dekoder Sagemcom ESI-88 HD z twardym dyskiem już od 1 zł (przy opłacie 5 zł/m-c),
  • dekoder HD za 1 zł już od Pakietu Familijnego HD z minimalnym obowiązkiem na jeden Pakiet Dodatkowy lub za 49 zł przy minimalnym obowiązku na Pakiet Familijny HD.

„Drugi dekoder w prezencie” - dekoder SD za 0 zł lub HD za 49 zł (umowa na 24 miesiące). W ofercie pozostaje jedna opcja z poprzednich pakietów, czyli Familijny + Relax Mix z możliwością zejścia do Familijnego. Dostępna jest ona jedynie z umową na 29 miesięcy oraz prezentem w postaci trzech pierwszych miesięcy Pakietu Familijnego + Relax Mix + Pakietu HD za darmo. Dekoder HD bez dysku w tej opcji kosztuje 99 zł.

Cinemax HD może zostać zakupiony na 29 miesięcy w promocyjnej cenie 15 zł (pierwsze 6 m-cy w prezencie). Pakiet Cinemax HD dostępny jest także na czas nieokreślony za 16 zł. Dzięki temu abonent może elastycznie zarządzać tym pakietem - rezygnować i ponownie zamawiać od nowego okresu rozliczeniowego. Istnieje też możliwość zakupu Pakietu HBO HD. Można go aktywować na dwa sposoby:
  • czas określony 29 miesięcy (6 m-cy w prezencie),
  • czas nieokreślony, czyli brak okresu wypowiedzenia, klient może elastycznie zarządzać pakietem.

W obu opcjach cena Pakietu HBO HD to 25 zł. Ofertę uzupełnia również Pakiet Rozrywka, którego cena wynosi 21 zł (przez miesiąc pakiet w prezencie).