Cyfrowy Polsat: Pakiet HD i HBO HD w prezencie


W środę, 1 września 2010 roku platforma satelitarna Cyfrowy Polsat przeprowadzi kilka zmian w swojej ofercie. W ramach Oferty Elastycznej, z pakietem Super Film do 9 miesięcy w prezencie Pakiet HD i HBO HD, z pakietem Relax Mix - do 9 miesięcy w prezencie Pakiet HD, a z pakietem Familijnym - dekoder HD dostępny w cenie 199 zł. W ramach oferty Trafny Wybór dla dla klientów innych platform, z Pakietami Super Film oraz Relax Mix - do 12 miesięcy w prezencie Pakiet HD i HBO HD.


Zasady przyznawania Pakietu HD I HBO HD w prezencie:

Trafny Wybór

Jeśli do końca 6. miesiąca klient nie zrezygnuje z Pakietu HD i HBO HD otrzyma Pakiet HD i HBO HD w prezencie na 12 miesięcy. Pakiet HD, HBO HD i Pakiet Telewizyjny są traktowane niezależnie. To znaczy Klient może zrezygnować z samego Pakietu HD albo tylko z HBO HD, albo lub tylko zmienić Pakiet telewizyjny na mniejszy.
Na przykład:
- Klient rezygnuje tylko z Pakietu HD do końca 6. miesiąca - otrzyma tylko 6 miesięcy Pakietu HD oraz 12 miesięcy HBO HD
- Klient rezygnuje tylko z HBO HD - otrzyma tylko 6 miesięcy HBO HD oraz 12 miesięcy Pakietu HD.

Pakiet Familijny + Super Film na 29 miesięcy

Jeśli do końca 3. miesiąca klient nie zrezygnuje z Pakietu HD i HBO HD otrzyma Pakiet HD i HBO HD w prezencie na 9 miesięcy. Pakiet HD, HBO HD i Pakiet Telewizyjny są traktowane niezależnie.

Pakiet Familijny + Super Film na 15 miesięcy

Jeśli do końca 1. miesiąca klient nie zrezygnuje z Pakietu HD i HBO HD otrzyma Pakiet HD i HBO HD w prezencie na 4 miesiące. Pakiet HD, HBO HD i Pakiet Telewizyjny są traktowane niezależnie.

Pakiet Familijny + Relax Mix na 29 miesięcy

Jeśli do końca 3. miesiąca klient nie zrezygnuje z Pakietu HD otrzyma Pakiet HD w prezencie na 9 miesięcy. Pakiet HD i Pakiet Telewizyjny są traktowane niezależnie.

Pakiet Familijny + Relax Mix na 15 miesięcy

Jeśli do końca 1. miesiąca klient nie zrezygnuje z Pakietu HD otrzyma Pakiet HD w prezencie na 4 miesiące. Pakiet HD i Pakiet Telewizyjny są traktowane niezależnie.