Kanały Filmbox wkrótce w Cyfrze+?

Już wkrótce abonenci Cyfry+ mogą zyskać dostęp do trzech nowych kanałów filmowych. Według naszych informacji prowadzone są rozmowy w sprawie włączenia do oferty platformy kanałów Filmbox, Nonstop Kino oraz Nonstop Kino HD.

Cyfra+ nie chce potwierdzić informacji o negocjacjach, jednak nasze źródła mówią nam, że rozmowy są na dobrej drodze i wkrótce trzy nowe kanały zostaną włączone do pakietu. Aktualnie nadawane są w platformie N, jednak nie została podpisana żadna klauzula o wyłączności w dystrybucji.

- Nie mogę potwierdzić tych informacji. – powiedziała nam Marta Jóźwiak z działu prasowego Canal+ Cyfrowego, operatora Cyfry+. Potwierdziła jednak, że prowadzone są rozmowy z kilkoma nadawcami. - O dołączeniu nowych stacji informujemy każdorazowo po zamknięciu negocjacji i podpisaniu umowy z nadawcą. – dodała.

Nie jest znana data pojawienia się nowych kanałów. Jeśli stanie się to po pierwszym marca, to kanały pojawią się już pod nowymi nazwami – Filmbox, Filmbox Extra (aktualnie Nonstop Kino) oraz Filmbox HD (dotychczas Nonstop Kino HD).