W poniedziałek - 21 stycznia 2008 roku – platforma cyfrowej telewizji Cyfra+, jako pierwsza w Polsce, wprowadzi do oferty usługę HBO Digital, czyli serwis z programami na życzenie (VOD). Początkowo usługa dostępna będzie bezpłatnie.

Usługa HBO Digital dostępna będzie dla użytkowników dekoderów PVR HD Cyfry+ odbierających kanały HBO i oferowana będzie bezpłatnie do końca czerwca 2008 roku. Dzięki nowej usłudze abonenci sami będą wybierać, co w danej chwili chcą oglądać, będą również mogli wielokrotnie powracać do danego programu.

Oferta będzie bazować na bibliotece filmów, dokumentów, seriali i produkcji rozrywkowych HBO. Na początek znajdzie się w niej kilkanaście programów, m.in. produkcje HBO: "Kompania braci" (10 odcinków) i "Ostateczne rozwiązanie", filmy: "Syriana", "Oszukać przeznaczenie 3", "Animal", "Firewall", "Wytańczyć marzenia", "Kobieta w błękitnej wodzie", a także program "Przeboje na stojaka! 2007".

Do końca kwietnia z serwisu HBO Digital będą mogli korzystać wyłącznie abonenci Cyfry+. Po tym terminie zapewne pojawi się m.in. w wybranych sieciac