Cyfra+ wkrótce z telewizorem 3D za 1 zł

Satelitarna platforma telewizyjna Cyfra+ przed świętami szykuje nową promocję. Klienci podpisujący nowe umowy w cenie 1 zł będą mogli kupić telewizor HD i 3D w promocyjnej cenie - 1 zł.

11 listopada 2011 roku w Cyfrze+ rusza nowa edycja promocji z prezentem za 1 zł, która zastąpi promocję z PlayStation 3. W ramach nowej oferty klienci będą mogli kupić telewizor marki LG z HD i 3D w cenie 1 zł.


Promocja z telewizorem dostępna będzie wyłącznie przy umowach z następującymi opcjami abonamentowymi: Canal+ HBO Sueprpremium (119 kanałów, w tym pakiet kanałów HD, Canal+ HD i HBO HD) w cenie 137 zł oraz pełna oferta Cyfry+ (wraz z Canal+ HD, HBO HD, Cinemax HD, FilmBox, Mezzo) w cenie prawie 168,90 zł.

Korzystając z promocji klienci mogą wybrać kilka opcji dotyczących sprzętu: bezpłatne użytkowanie dekodera HD lub wykup na własność za 149 zł, dzierżawę terminala PVR w cenie 10 zł miesięcznie bądź zakup dekodera SD za 1 zł. Usługa Multiroom w droższej cenie 15 zł miesięcznie.

W ramach promocji telewizor będzie dostarczany przez kuriera do trzech tygodni od podpisania umowy. W ramach promocji klient zobowiązuje się do korzystania z oferty nieprzewalanie przez 26 miesięcy.

Przypomnijmy, że Cyfra+ już dwa lata temu wprowadziła pierwszą promocję z telewizorem za 1 zł do abonamentu. Wówczas oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

media2.pl