Nieoficjalnych informacji, abonenci satelitarnej platformy telewizyjnej Cyfra+ po wakacjach mogą spodziewać się wysypu nowych kanałów telewizyjnych w wysokiej rozdzielczości (HD).
Cyfra+ szykuje się do jesiennej ofensywy na czym zyskają głównie abonenci operatora oczekujący powiększenia oferty kanałów HD. Z potwierdzonych informacji wiadomo, że oferta Cyfry+ jesienią na pewno powiększy się o kanały Canal+ Gol HD oraz Canal+ Weekend HD.

W branżowych mediach pojawiają się także, na razie nieoficjalne informacje, że pakiet programów dla odrosłych może powiększyć się także o erotyczny kanał Hustler HD. Planowany termin włączenia - wrzesień 2011 roku. To jednak nie koniec jesiennych nowości HD. Pojawiają się także informacje, że w celu powiększenia oferty operator miał wynająć nowy transponder na satelicie Hot Bird 13E.

Niewykluczone, że po wakacjach pojawi się także nowa oferta sprzedażowa Cyfry+. Tym bardziej, że sezon jesienno-zimowy jest najbardziej gorący na rynku dla operatorów płatnej telewizji. O swoich planach spółka Canal+ Cyfrowy może poinformować konferencji prasowej dotyczącej jesiennej oferty Canal+, która planowana jest na początek września 2011 roku.