Nowa promocja CYFRY+ dla obecnych abonentów


Obecni abonenci platformy satelitarnej CYFRA+ już wkrótce będą mogli przechodzić na nowe pakiety programowe, wprowadzone niedawno przez operatora - dotychczas nowa promocja była kierowana tylko od nowych klientów (więcej o promocji tutaj). Przypominamy, że nową strategią operatora są przede wszystkim stałe ceny przez cały okres umowy, a także wzmocnienie sprzedaży CANAL+.


- Zmierzamy do ujednolicenia naszej oferty dla wszystkich klientów. Będziemy proponować korzystne warunki zmiany pakietów i przedłużenia umowy. Tak, aby pozostanie z CYFRĄ+ było dla abonenta bardziej opłacalne - informuje w wywiadzie dla To&Owo Grzegorz Bruski, członek zarządu CANAL+ Cyfrowy odpowiedzialny za sprzedaż.

Dzięki nowej ofercie CYFRA+ liczy w tym roku na przyrost bazy abonenckiej. W wywiadzie Burski oznajmił również, że spółka nie planuje wprowadzenia oferty typu „a la carte” - taki system sprzedaży nie sprawdza się, gdyż klienci poszukują szerokiego wyboru kanałów tematycznych. Operator nie zamierza także sprzedawać dekoderów z nagrywarką na własność. - Ze względów formalno-prawnych żaden operator mający usługę VOD nie może sprzedawać dekoderów PVR (...) wynika to z licencji programowych o praw do programów - tłumaczy członek zarządu CANAL+ Cyfrowy.