18 marca wiele nowości w CYFRZE+


Oficjalnie CANAL+ Cyfrowy poinformował, że od 18 marca ruszają nowości w CYFRZE+. Mowa o nowej ofercie sprzedażowej, w tym promocyjnych pakietach ze wszystkimi kanałami CANAL+. Dotyczy to także nowej usługi CANAL+ NA ŻYCZENIE i nowego kanału w wysokiej rozdzielczości CANAL+ HD, który 16 marca rozpoczął testy z satelity Hot Bird 9 - 13E na 11,278 GHz, pol. V. Do tego zupełnie nowe strony internetowe obu marek: CANAL+ i CYFRA+. Nową ofertę wspiera intensywna kampania wizerunkowa.Od 18 marca w ofercie CYFRY+ wszystkie kanały premium z rodziny CANAL+, włącznie z ich wersjami w wysokiej rozdzielczości, stają się integralną częścią nowych pakietów promocyjnych: CANAL+ START, CANAL+ KOMPAKT i CANAL+ OPTIMUM. W ramach promocyjnej oferty pakiety z CANAL+ dostępne są w atrakcyjnej, stałej cenie już od 43 zł miesięcznie, obowiązującej przez cały okres umowy, czyli przez 19 lub 26 miesięcy. Klienci mają również możliwość wyboru pakietów START, KOMPAKT i OPTIMUM nie zawierających CANAL+

- Obecna oferta sprzedażowa wpisuje się w strategię, w której chcemy eksponować to, co w ofercie CYFRY+ jest unikalne i wyróżnia nas na rynku platform cyfrowych: kanały premium pod marką CANAL+ i najbogatszy wybór kanałów tematycznych, w tym stacji naszej własnej produkcji: ale kino!, MiniMini, ZigZap, PLANETE, Kuchnia.tv i Domo.tv. – powiedział Jacques Aymar De Roqefeuil, Prezes Zarządu spółki CANAL+ Cyfrowy.

- Chcemy pokazać klientom silny związek pomiędzy CYFRĄ+ i CANAL+ oraz podkreślić, że obie te marki to synonim telewizji, która oferuje programy najwyższej jakości, niedostępne nigdzie indziej – dodał De Roquefueil.

Wprowadzeniu nowej oferty będzie towarzyszyć kampania wizerunkowa pod hasłem „Jest tylko jedna taka telewizja!”. Osią komunikacji będzie kampania telewizyjna, wsparta działaniami w Internecie i radiu. Wyprodukowany przez studio Platige Image spot telewizyjny obrazujący zalety oferty CYFRY+ będzie pojawiał się od 18 marca, m.in. w TVP, Polsacie, pakietach kanałów TVN i Discovery. Wspierająca kampania radiowa zostanie przeprowadzona m.in. na antenie Radia ZET, RMF FM i Trójki. Komunikacja w Internecie odbędzie się za pośrednictwem portali WP, Interia, Onet i serwisów YouTube, Google i Filmweb.

Kampanię przygotowała agencja Change Integrated, zakupem mediów zajął się dom Mediowy ZenithOptimedia Group.

Równocześnie ze startem komunikacji dotyczącej CYFRY+, rusza telewizyjna kampania CANAL+ odwołująca się do filmu „Carlos”, którego premiera odbędzie się na antenie CANAL+ 26 marca. 30-sekundowy spot pt. „Więzień” wyreżyserowany przez Piotra Trzaskalskiego będzie emitowany m.in. w TVP, Polsacie, pakiecie kanałów TVN i Discovery.

Od początku roku ofertę CYFRY+ wzbogaciło 8 nowych kanałów, w tym, wraz z CANAL+ HD 4 stacje w wysokiej rozdzielczości. Łącznie abonenci platformy mają dostęp do 18 kanałów HD. Dzięki nowej usłudze CANAL+ NA ŻYCZENIE abonenci CANAL+ korzystający z dekoderów PVR będą mogli bezpłatnie, w dowolnym momencie zobaczyć wybrane pozycje programowe z oferty stacji. Serwis CANAL+ NA ŻYCZENIE to już trzecia usługa typu VOD w ofercie CYFRY+ po CYFRA+VOD i HBO ON DEMAND.
Z oferty najstarszej w Polsce, płatnej platformy CYFRA+ korzysta 1,55 mln gospodarstw domowych.