Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. #1
  ..::SatTV Przyjaciel::.. Awatar Dragon_87
  Dołączył
  Jun 2006
  Posty
  653

  Domyślnie CYFRA+ oficjalnie: BBC Entertainment i Knowledge od lutego

  CYFRA+ oficjalnie: BBC Entertainment i Knowledge od lutego


  CYFRA+ przysłała oficjalny komunikat, w którym informuje, że na mocy podpisanej z BBC Worldwide umowy dwa kolejne kanały - rozrywkowy BBC Entertainment oraz dokumentalny BBC Knowledge już od lutego 2011 roku znajdą się w ofercie operatora. Wzbogacą grupę programów dostępnych w polskiej wersji językowej. Kanały BBC Entertainment i BBC Knowledge znajdą się odpowiednio na pozycjach 66. i 82. w dekoderach CYFRY+.


  BBC Entertainment poszerzy liczną już grupę kanałów filmowych, w której znajdują się 32 stacje, a BBC Knowledge dołączy do 13 kanałów należących do kategorii „wiedza o świecie”.

  - Różnorodność, bogactwo i jakość od lat wyróżniają naszą ofertę. Nie może w niej zabraknąć BBC Entertainment i BBC Knowledge - doskonałych i znanych na świecie marek. Jestem przekonana, że bardzo szybko zyskają grono wiernych widzów, podobnie jak wprowadzony w ubiegłym roku BBC HD – powiedziała Beata Ryczkowska, Dyrektor Programowa CANAL+ Cyfrowy.

  Ian McDonough, Wiceprezes oraz Dyrektor Generalny EMEA, BBC Worldwide Channels powiedział: - Zainteresowanie kanałami BBC wśród polskiej widowni wzrasta przede wszystkim dzięki wysokiej jakości naszych programów. Jesteśmy przekonani, że zarówno BBC Entertainment jak i BBC Knowledge szybko znajdą się w gronie najbardziej ulubionych kanałów abonentów CYFRY+.

  BBC Entertainment to jeden z pięciu kanałów BBC, dystrybuowanych na świecie przez BBC Worldwide Channels, wiodącego nadawcę międzynarodowego w Wielkiej Brytanii. Pokazuje najlepsze komedie, seriale i programy rozrywkowe produkcji BBC oraz niezależnych producentów brytyjskich. Kanał miał premierę w Azji w 2006 roku, obecnie jest dostępny także w Indiach, Polsce, Afryce Południowej, Skandynawii i Ameryce Łacińskiej.

  BBC Knowledge pokazuje najlepsze, wielokrotnie nagradzane programy dokumentalne. Program kanału jest podzielony są na pięć pasm, dzięki którym widzowie mogą łatwo znaleźć interesujące ich programy: Świat pozwala poznawać różne kultury i ludzi, którzy je tworzą. Nauka i technologie pomogą widzom przekraczać granice poznania; dowiedzą się oni, co dzieje się w kosmosie, ale też w świecie motoryzacji. W paśmie Człowiek dowiemy się, jak działają ludzkie ciało i umysł. Przeszłość to programy, w których bliżej przyjrzymy się wydarzeniom historycznym i ludziom, którzy brali w nich udział. Dzięki pasmu Biznes dowiemy się, jak radzić sobie wśród rekinów biznesu, a może nawet... jak zostać jednym z nich.
  Wszystkie informacje zamieszczone przeze mnie służą wyłącznie celom edukacyjnym, nie mogą być wykorzystywane sprzecznie z prawem, nie ponoszę odpowiedzialności jeżeli ktoś użyje je w innych celach. Oglądanie płatnej TV bez opłacania abonamentu jest przestępstwem. 2. #2
  ..::SatTV User:..
  Dołączył
  Jan 2010
  Posty
  5

  Domyślnie

  dzisiaj 1 luty godzina 12 od której dzisiaj mają byc nowe kanały BBC?

 3. #3
  ..::SatTV User:..
  Dołączył
  Jul 2010
  Przegląda
  Polska
  Posty
  1

  Domyślnie

  Rano nie działały, ale aktualnie oba kanały BBC już działają w cyfrze.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •