ESKA TV, TVR i CSB TV na liście CYFRY+


W środę, 17 listopada do listy kanałów platformy satelitarnej CYFRA+ dołączyły długo oczekiwane kanały - muzyczny ESKA TV, rolniczy TVR i regionalny CSB TV. Do tej pory użytkownicy dedykowanych dekoderów tej platformy nie mieli do nich dostępu, mino że są to stacje niekodowane i może je odbierać szerokie grono widzów. Kanał ESKA TV trafił na pozycję 138., TVR znalazł się na pozycji 142., CSB TV można oglądać z pozycji 143.


ESKA TV to projekt Grupy Radiowej Time (ESKA, ESKA ROCK, HIT FM, VOX, WAWA) skierowany do młodych ludzi. W ESKA TV można oglądać najświeższe klipy artystów znanych z anteny radiowej ESKI, ekskluzywne wywiady i mnóstwo niespodzianek. Program stacji systematycznie się rozwija.

TVR to nowy kanał tematyczny dedykowany dla wszystkich zawodowo lub hobbystycznie związanych z rolnictwem. Najświeższe informacje z rynku, ceny w skupach, kursy walut, informacje pogodowe, plany ministerstw, porady prawne.

CSB TV to pierwsza satelitarna telewizja z Pomorza. Rozpoczęła nadawanie 1 sierpnia 2010 r. Misją CSB TV jest wzmacnianie lokalnych więzi, promowanie wielokulturowego bogactwa Pomorza oraz propagowanie morskiego dziedzictwa Polski.