Już od 1 września Cyfra+ wprowadzi zmiany w swojej ofercie. Platforma stworzy nowe opcje i niestety zwiększy cenę już istniejącej - Canal+. Wszystko po to, aby na jesieni poszerzyć ofertę o kolejne kanały z rodziny Canal+. Zmiany na pewno zabolą osoby, które zamówiły zestaw kanałów Canal+, bo ich cena wzrośnie do 34,90 zł/m-c, dodatkowo zostanie utworzona opcja Canal+ HD w cenie 39,90 zł/m-c, w skład której wejdą stacje Canal+ w wersji SD jak i HD.

Podobna zmiana będzie miała miejsce w przypadku opcji HBO. Zostanie utworzona nowa opcja HBO HD w cenie 35,90 zł/m-c, w skład której wejdą kanały HBO w jakości SD jak i HD. Cena standardowej opcji HBO zostaje bez zmian i wynosi 29,90 zł/m-c.

Multipremium HD - nowa opcja za 82,90 zł/m-c. W jej skład wejdą wszystkie kanały Canal+, HBO i Cinemax wraz z wersjami HD.

Abonenci korzystający ze zniżek procentowych oraz gwarancji ceny, nie będą objęci podwyżką do czasu obowiązywania promocji. Zgodnie z art. 8 § 5 i 6 Regulaminu Umowy o Abonament zmiana ceny opcji Canal+ nie uprawnia Abonentów do rozwiązania Umowy, a jedynie do rezygnacji z tej opcji.

Wiadomość pochodzi z serwisu www.dvbnews.pl