Rejestracja

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. #1
  ..::SatTV User:..
  Dołączył
  Feb 2010
  Posty
  1

  Domyślnie Cyfra+ - nieuczciwe praktyki promocyjne !

  CYFRA+ - NIEUCZCIWE PRAKTYKI PROMOCYJNE !

  Normalnie nie wypowiadam się na forach - ale pomyślałem, że dla tej żenady warto.
  Umowa podpisana 23-go grudnia, 22-go lutego dostałem sms, ze 25-go lutego dostanę telewizor.
  Wcześniej po 2 miesiącach samodzielnego szukania w końcu dowiedziałem się u jednego dystrybutora, że to cyfra wyśle mi list, gdzie i kiedy mam się zgłosić po dekoder HD PVR.
  No to dzwonię, żeby się dowiedzieć czy można się z kurierem skontaktować w sprawie telewizora, a przy okazji pytam kiedy jest szansa na wymianę dekodera SD na HD.
  A pani mówi, że nie mają jeszcze numeru listu przewozowego na telewizor, więc proszę kontaktować się 24-go najwcześniej, a dekoder w kwietniu najprawdopodobniej będę miał.
  Na to ja pytam jak to się ma do umowy w której jest wyraźnie napisame, że do 31go marca MUSZĘ wymienić dekoder sd na hd żeby kożystać z promocji.
  A pani na to, ze bardzo mnie przeprasza ale nie wie i prosi o kontakt w sprawie dekodera pod koniec marca.
  25-go lutego znowu dzwonię, żeby dowiedzieć czy można się z kurierem skontaktować w sprawie telewizora - i dowiedziałem się.
  Dowiedziałem się że mnie bardzo przepraszają, ale firma która wysyła telewizory (i sms'y przy okazji) się pośpieszyła z tym sms'em bo myśleli, że się wyrobią z wysyłką - więc dzisiaj nie dostanę tego telewizora, ale może w przyszłym tygodniu znowu dostanę sms'a kiedy dostanę telewizor.


  Te problemy powodują takie moje podsumowanie.

  CYFRA+ - ZERO WIARYGODNOŚCI, ZERO ZADOWOLENIA KLIENTA, ZEROWA JAKOŚĆ OBSŁUGI - PROPONUJĘ ZMIANĘ NAZWY NA ZERO+ (jak krew w piach).

 2. #2
  ..::SatTV User:..
  Dołączył
  Apr 2007
  Przegląda
  Lodz
  Posty
  72

  Domyślnie

  Witam, ja umowę podpisałem 21 grudnia a telewizor na 100% miałem najpóźniej otrzymać do końca stycznia. Zadzwoniłem do Cyfry (po 10 min. czekania na linii) i powiedzieli mi że nie dostanę tego TV w styczniu ale na pewno do końca lutego. Tutaj już nie skłamali i TV faktycznie otrzymałem 23 lutego. Cyfra winę zrzucała na firmę przewozową a firma przewozowa pokazała mi kwit na którym było napisane że TV dla mnie wyszedł z magazynu Cyfry 22 lutego. Czyli firma przewozowa dostarczyła go do mnie w ciągu 24 godz. Tyle ode mnie.

  ps. TV ma dużo bajerów ale jest średniej jakości. Obraz na 4-, dźwięk na 3-.

 3. #3
  ..::SatTV Przyjaciel::.. Awatar Puzon
  Dołączył
  May 2006
  Przegląda
  Kosmos
  Posty
  774

  Domyślnie

  ja miałem przejścia z C+ ale nie z TV
  wziąłem udział w promocji, i mi za nią naliczyli dodatkowy abonament - heheh -taka zaje3ista promocyjka
  więc napisałem kilka maili do ica, kilka bo chcieli mnie zbyć, ja się nie poddawałem, a nawet użyłem argumentu w stylu "bo od was odejdę" , i ostatecznie obniżyli abo w następnym miesiącu o tyle ile doliczyli wcześniej, wyszedłem finansowo na zero, ale wrażenie pozostaje :wsciekly
  dlatego każdą umowę przed podpisaniem należy przeczytać ze zrozumieniem, a w razie niedotrzymania umowy dochodzić swego w rzeczowy sposób - stanowczo ale bez pieniactwa

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •