Crime & Investigation od 1 marca w Cyfrze+
Z dniem 1 marca, Cyfra+ jako pierwsza w Polsce i kontynentalnej Europie dołączy do swojej oferty nowy kanał dokumentalny poświęcony kryminalistyce, historiom prawdziwych przestępstw i kulisom pracy detektywów - Crime & Investigation Network. Program będzie dostępny dla abonentów, którzy posiadają pakiet Komfortowy+, Prestiżowy+ oraz Prestiżowy HD+. Dzięki włączeniu do oferty Crime & Investigation Network abonenci Cyfry+ będą mieli do wyboru już 11 kanałów dokumentalnych.

Crime & Investigation Network oferuje widzom historie prawdziwych przestępstw, ujawnia kulisy pracy laboratoriów kryminalnych, policyjnych archiwów oraz sądów. W programach Crime & Investigation Network widzowie mogą towarzyszyć śledczym w zbieraniu dowodów i wspólnie z nimi rozwiązywać kryminalne zagadki. Crime & Investigation Network zabiera widzów w podróż po przestępczym podziemiu i odsłania tajemnice słynnych zbrodni, które trafiły na czołówki gazet na całym świecie.

Cieszymy się, że zaczynamy ekspansję Crime & Investigation Network w Europie od Polski i liczymy na podpisanie kolejnych umów dystrybucyjnych w najbliższej przyszłości - powiedział Tom Davidson, Dyrektor zarządzający AETN UK - firmy, zajmującej się produkcją Crime & Investigation Network oraz History Channel, który jest dostępny w Cyfrze+ od 2 listopada 2009.

Warto również dodać, iż AETN UK zajmuje się ponadto produkcją programów takich jak: The Biography Channel, Lifetime oraz Military History Channel.

W Polsce AETN UK oferuje jeszcze program History HD, jednak jest on obecnie dostępny tylko w niektórych sieciach kablowych.

Crime & Investigation zostanie umiejscowiony na 97 pozycji w dekoderach oferowanych przez Cyfrę+.
dvbnews.