Drodzy Forumowicze,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety "Nowe technologie a łatwość ich używania". Ankieta będzie częścią mojej pracy magisterskiej. Proszę o odpowiedź na wszystkie pytania, gdyż ankieta jest w pełni anonimowa. W związku z powyższym proszę o zaznaczanie odpowiedzi zgodnie ze stanem faktycznym. Wszystkie odpowiedzi posłużą wyłącznie do celów naukowych. Wyniki ankiety i ich analiza zostaną opublikowane jedynie w mojej pracy magisterskiej.

Ankieta została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie dostosować ją do ankietowanych. Nie stracicie Waszego cennego czasu na wypełnianie odpowiedzi na pytania, które Was nie dotyczą. Proszę jedynie o uważne przeczytanie pytań i poleceń umieszczonych pod niektórymi z nich. Jeśli pominiecie odpowiedź na jakieś pytanie system poinformuje Was o tym. Po udzieleniu odpowiedzi na ostatnie pytanie i kliknięciu przycisku "Dalej" wyświetlona zostanie strona informująca o poprawnym zakończeniu ankiety.

Dziękuję za pomoc i poświęcony czas. Proszę również, abyście w miarę możliwości rozesłali ten list i link do ankiety wśród swoich znajomych.

Adres do ankiety: http://ankieta.pawelnowak.eu/
Ankieta jest aktywna do 30 stycznia 2009 roku do godziny 23:30 CET.

Z poważaniem,
Paweł Nowak